Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kalai napisał:

Hipnoza:( nie rozumiem czy naprawdę nie mozna powiedzieć prawdy, muszą zmyslac.

bo nie wiadomo jaka jest prawda i pewnie nigdy się nie dowiemy

Hipnozy nie ma w schronisku. Z różnych stron otrzymywaliśmy bardzo sprzeczne informacje na jej temat - że jest bardzo chora i przebywa w szpitaliku a potem, gdy pies, którego brano za Hipnozę nie przeżył - że pracownik się pomylił, że to był inny pies a Hipnoza poszła pod koniec listopada do adopcji - podano nawet datę i nazwę miasta.
Nie wiem do końca jaka jest prawda. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń - wszystko jest możliwe. Możliwa pomyłka psa - tak już się zdarzało, możliwe też, że Hipnoza nie żyje [*]

PicMonkey Collage2.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, mdk8 napisał:

ciotki kiedy w najbliższym czasie będziecie w schronie ? Mogłybyście sprawdzić czy te psiaki z 2014r są tam jeszcze : Orzech, Serwus, Byron ?

Gosiu najlepiej by  było zadzwonić do schroniska, podac numer tych piesków i spytać- oni sprawdzą. Ja tez jestem ciekawa czy jest sunia Miła! Musze ją zabrać po Nowym ROku, bo ciągle siedzi mi w głowie i nie pozwala zapomnieć:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Gosiu najlepiej by  było zadzwonić do schroniska, podac numer tych piesków i spytać- oni sprawdzą. Ja tez jestem ciekawa czy jest sunia Miła! Musze ją zabrać po Nowym ROku, bo ciągle siedzi mi w głowie i nie pozwala zapomnieć:(

Tak wiem . Jednak nie mam jak im teraz pomóc ale chciałabym wiedzieć czy jeszcze są bo może ich gmina gdzieś je przeniosła ?

Po Nowym Roku chciałabym wyciągnąć Kornika . Myślę ,ze szybko by znalazł dom bo Devonek na razie nie nadaje się do adopcji. Nie chcę ryzykować i narażać go na powrót z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...