Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Grażyno byłabym w stanie wysłać więcej psów do ogłoszeń w wyznaczonym czasie i pakiety na pewno by się przydały (narobiłam trochę zaległości ogłoszeniowych więc oprócz aktualnie dodanych wysyłam psy "wstecz"). Problem polega tylko na tym, że zaczyna mi brakować miejsca na moich kontach na OLX - mieści się na nich tylko po 50 ogłoszeń i więcej nie można dodać. OLX jest jednym z najpopularniejszych portali więc szkoda byłoby z niego rezygnować.

Przydałby się ktoś, kto zgodziłby się udostępnić swój adres mailowy do ogłoszeń i mógłby ich pilnować - aktywować, odświeżać, w razie jakichś zapytań mailowych odsyłać do kontaktu telefonicznego ze schroniskiem i kasować ogłoszenia psów, które opuściły schronisko. Wiem, że jest z tym trochę zachodu ale może ktoś z osób obecnych na wątku miałby możliwość pomóc w ten sposób?

Link to comment
Share on other sites

Marysiu,ja niestety nie mogę pomóc.

Mam tylko mobilny internet z orange,który działa kiedy i jak chce.

Często nie mogę w ogóle się zalogować/tak jak n.p. dzisiaj  mimo pięknej pogody./

Może zgłosi się ktoś kto nie ma problemów z netem,wtedy chętnie jeszcze dokupię ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

O 26.08.2016 o 12:16, PSYzRADYS napisał:

Marysiu - ja mam na olx 4 konta na potrzeby ogłoszen. Po prostu jak brakuje mi miejsca na ogłoszenia, to zakładam nowe konto pocztowe i rejestruję je na olx. Tym sposobem nie mam limitu ogłoszeń.

Ja mam na tej samej zasadzie dwa konta tylko nie bardzo mi się uśmiechało zakładanie kolejnego adresu mailowego. Ale jak będzie trzeba to  tak zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...