Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

uzupełniam kolejne adopciaki ;)

GRAPPA - pojechała pod opieke Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem

572a56db15a99_PicMonkeyCollage.thumb.jpg

BANDANAKASIA zamieszkały w hoteliku Eryk

bandana.thumb.jpg.c42757e217e831d17a69d4  572a56ee92c6c_PicMonkeyCollage.thumb.jpg

CHANELRYBAK trafiły do Domu Tymianka,

chanel.thumb.jpg.c5df12be8accc97c9a392b2  572a57e86ce51_PicMonkeyCollage.thumb.jpg

SOLAR i IRMA, która przy wydawaniu okazała się IRMINEM pojechały do hotelu Psia Chata 

572a57258d8dc_PicMonkeyCollage.thumb.jpg  572a577a6c44b_PicMonkeyCollage.thumb.jpg

PIPPI - zamieszkała w hoteliku Bonifacy pod moją opieką

pippi.thumb.jpg.7fa426eef4ac258b8cb279f1

MUFFINKA - adoptowana

572a574114d3e_PicMonkeyCollage.thumb.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo, gdzie trafiła Nivea?

Ja jej wykupiłam duży pakiet ogłoszeniowy, więc wybierz Marysiu największą, najmniej rokującą biedę i wstaw na jej miejsce. Oprócz tego zamówiłam jeszcze 20 mniejszych pakietów,jeśli ,więc będziesz mogła to podaj Ziutce.lub Kejciu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 6.05.2016 o 21:15, mgog napisał:

Czy wiadomo, gdzie trafiła Nivea?

Ja jej wykupiłam duży pakiet ogłoszeniowy, więc wybierz Marysiu największą, najmniej rokującą biedę i wstaw na jej miejsce. Oprócz tego zamówiłam jeszcze 20 mniejszych pakietów,jeśli ,więc będziesz mogła to podaj Ziutce.lub Kejciu.

Bardzo dziękuję za wykupienie pakietów, będę stopniowo wysyłać do kejciu kolejne psy :) A ten duży pakiet może przeznaczymy dla Madam? Duża suka i szanse na adopcję ma niestety niewielkie :( Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj dodaję psy, która albo zostały dawno adoptowane, a schronisko zapomniało nas o tym poinformować, albo były bez numerów i po przeniesieniu do innego kojca są nie do zidentyfikowania wśród takiej ilości psów. Jeżeli kiedykolwiek dziewczyny na nie natrafią podczas robienia zdjęć, to będą znowu ogłaszane. Tylko dwa z dzisiejszych to potwierdzone adopcje:
KRAWAT, CHAŁKA, JUTA, PORZECZKA, PIETRUSZKA, BOBIK i TADZIK 

PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpgPicMonkey Collage.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Grażyna49 napisał:

Dzień dobry.

Wykupiłam dla Radysiaków 20 małych pakietów.

W związku z tym Kejciu prosi o podsyłanie na @ piesków do ogłoszeń.

Bardzo dziękuję za pakiety!

Ponieważ mamy a aktualnie kupione 40 pakietów to proszę ew. osoby chętne do wykupienia kolejnych o wstrzymanie się z tym chwilkę, bo jak zrobi się za dużo na raz to po prostu nie nadążę z wysyłaniem ;) Jak skończy się zapas to dam znać i wtedy bardzo chętnie przyjmiemy kolejne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...