Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Ja ogłaszam- mam stały komplet ok. 35 psów. Jak jakiś z tej grupy znajduje dom, podmieniam na innego. Odnawiam ogłoszenia, dorabiam nowe....

A czy tamten numer już jest nieaktualny? tzn. ten 506 99 23 13? czy trzeba go zamienić na ten nowy wszędzie? czy tylko od nowych ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ja ogłaszam- mam stały komplet ok. 35 psów. Jak jakiś z tej grupy znajduje dom, podmieniam na innego. Odnawiam ogłoszenia, dorabiam nowe....

A czy tamten numer już jest nieaktualny? tzn. ten 506 99 23 13? czy trzeba go zamienić na ten nowy wszędzie? czy tylko od nowych ogłoszeń?

ja mam w ogłoszeniach wszystkie psy, czyli na dzisiaj 170. Mam je na swoich kontach, ale widziałam, że jak były zamawiane pakiety, to wiele ogłoszeń aktywowałam z adresu [email protected]. A od kilku tygodni cisza.... Czy już nie ma żadnych pakietów dla radysiaków?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, PSYzRADYS napisał:

ja mam w ogłoszeniach wszystkie psy, czyli na dzisiaj 170. Mam je na swoich kontach, ale widziałam, że jak były zamawiane pakiety, to wiele ogłoszeń aktywowałam z adresu [email protected]. A od kilku tygodni cisza.... Czy już nie ma żadnych pakietów dla radysiaków?

tego ja nie wiem, bo pakietów nie kupuje tylko sama robie i sama pilnuje...

Może taki przestój w adopcjach wynikał z ferii zimowych? Teraz powinno ruszyć !

Dziś zrobiłam pakiet ogłoszeń dla Zary. A wiadomo może czy ta Pani co chciała Nerona jest w kontakcie ze schronem? czy przyjedzie po niego??

Link to comment
Share on other sites

Są pakiety, są. Staram się żeby każdy nowo dodany pies został ogłoszony - osoby z wątku kupują pakiety, kejciu robi ogłoszenia, ja to ogarniam logistycznie i dajemy radę :) W tym momencie zrobiły mi się małe zaległości ale mam to pod kontrolą - nadrobimy :) Natomiast te pakiety od dawna robimy na nasze maile (Nutusi, moje, czasem kejciu) dlatego nie przychodzą żadne linki aktywacyjne. Pilnujemy, żeby aktualizować na bieżąco OLX, inne portale jak przychodzą powiadomienia na maila też. Jakiś czas temu, kiedy zostało wykupione bardzo dużo pakietów na raz, zrobiłam też "rundkę" od początku listy i na nowo ogłosiłyśmy te psy, które były ogłaszane już dawno temu. Więc aktualnie większość psów powinna być ogłoszona z tych pakietów.

Nie wiem kto jeszcze robił ogłoszenia na tego ogólnego maila, może ktoś z fb? Ten przestój jest niepokojący, szczególnie, że w większości miejsc był to niezły czas jeśli chodzi o adopcje. Ale mam nadzieję, że coś się ruszy, może to faktycznie kwestia ferii. Bo  przecież co jeden dodany przez Was pies to piękniejszy :(

A, i przyłączam się do pytania o ten numer telefonu - czy ten stary (506 99 23 13) jest całkiem nieaktualny? Trzeba go podmienić we wszystkich starych ogłoszeniach?

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Marysia O. napisał:

A, i przyłączam się do pytania o ten numer telefonu - czy ten stary (506 99 23 13) jest całkiem nieaktualny? Trzeba go podmienić we wszystkich starych ogłoszeniach?

Stary numer jest nadal aktualny, ale miałam telefon ze schroniska z informacją, aby teraz podawać do kontaktu ten nowy (do innej osoby).

Nie wiem, czy jest sens zmieniać w starych ogłoszeniach - to chyba sporo roboty? Pozmieniajcie na tyle, na ile bez bólu będziecie w stanie - ja wytłumaczyłam w schronisku, że na pozafejsowych portalach mogą być z tą podmianą trudności.

W każdym razie ten stary numer też powinien być w schronisku nadal odbierany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...