Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Przeznaczyłam 40 zł z mojego bazarku na ogłoszenia Radysaków

http://www.dogomania.com/forum/topic/333771-do-usuni%C4%99cia-rozliczony-mega-bazar-z-przetworami/

Jak tylko kejciu z Ziutką otworzą bazarek ogłoszeniowy wpłacę tę kwotę na ogłoszenia. Wyjdzie 40 lub 80 ogłoszeń w zależności od ceny.

I napiszę o tym tutaj na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Przeznaczyłam 40 zł z mojego bazarku na ogłoszenia Radysaków

http://www.dogomania.com/forum/topic/333771-do-usuni%C4%99cia-rozliczony-mega-bazar-z-przetworami/

Jak tylko kejciu z Ziutką otworzą bazarek ogłoszeniowy wpłacę tę kwotę na ogłoszenia. Wyjdzie 40 lub 80 ogłoszeń w zależności od ceny.

I napiszę o tym tutaj na wątku.

 

ja też bardzo poproszę wiadomość o bazarku ogłoszeniowym, jak tylko będzie, to wykupię ogłoszenia dla psów z tego wątku!

 

Bardzo dziękujemy :)

Poczekajmy na kejciu, ona powie czy w najbliższym czasie będzie bazarek ogłoszeniowy czy można wykupić spod lady już teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam wcześniej przeznaczam 40 zł z bazarku na ogłoszenia. Wyjdzie 80 ogłoszeń.

Czy dacie radę wykorzystać 80 ogłoszeń przed 25 grudnia (koniec bazarku) czy zamawiać na raty na kolejnych bazarkach ?

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam wcześniej przeznaczam 40 zł z bazarku na ogłoszenia. Wyjdzie 80 ogłoszeń.

Czy dacie radę wykorzystać 80 ogłoszeń przed 25 grudnia (koniec bazarku) czy zamawiać na raty na kolejnych bazarkach ?

Już wszystko wyjaśniłam z Kejciu.

Jest wykupionych 80 ogłoszeń, będą realizowane po kolei, nawet po zakończeniu bazarku.

Częstujcie się zatem !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...