Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Pisałam z Kejciu - na dole wszystko:

 

ale to są pakiety dla Radysiaków przecież :)

tylko proszę o szybkie przesłanie bo dopóki nie zrobię tych 16 pakietów nie mogę otworzyć nowego bazarku więc one nam blokują możliwość kolejnego :(


dacie radę jakoś szybko popodsyłać mi do ogłoszeń ?


Dnia 24 sierpnia 2015 10:57 "Maja Czarzasty" <[email protected]> napisał(a):
 

Kochana, przenoszę pakiety na Radysiaki :) jakby co to będę zamawiać wiecej :)

 

 

 

Dnia Piątek, 21 Sierpnia 2015 22:55 [email protected] <[email protected]> napisał(a)

nie mogę wysłać PW na dogo więc piszę tu:


Hej Maja, masz jeszcze 16 pakietów ogłoszeń do wykorzystania z bazarku

[url="http://www.dogomania.com/forum/topic/147833-rozliczony-finito-bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-lusi-pakiety-po-1z%C5%82/"]http://www.dogomania.com/forum/topic/147833-rozliczony-finito-bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-lusi-pakiety-po-1z%C5%82/[/url]


zlecenia przyjmowałam do 2 sierpnia wg. info w pierwszym poście ale dla Was zrealizuję bo wiadomo o pieski chodzi - kiedy udałoby się Wam podesłać pieski ?

nie mogę otworzyć nowego bazarku dopóki nie rozliczę tego - więc prośba o info - albo o imiona psów a ja sobie z FB pościągam wsio :-)
Link to comment
Share on other sites

Też napisałam do kejciu więc już wszystko wiemy :) Te 16 pakietów akurat wystarczy dla zaległych psów, które jeszcze nie miały zrobionych ogłoszeń (do Iskierki włącznie).

Więc gdyby ktoś chciał wykupić kolejne pakiety to bardzo prosimy, będzie dla bieżących psów :)

Link to comment
Share on other sites

Matko moja, jakie cudo!!!!

 

Maryś, zdaje się, że nie dostałam do ogłaszania Fanty i Evity. Wykorzystałyśmy już te 16 pakietów?...

 

Nutusiu Fanta już opuściła schronisko, musiałaś przegapić ;) :) A Evity nie wysłałam bo zabrakło już pakietów a widziała, że ma wydarzenie na fb i coś tam się dobrego w jej sprawie zaczyna dziać dlatego nie wysłałam właśnie jej. Ale jak będziemy miały nowe pakiety to warto jej chyba zrobić bo ta inicjatywa tak jakoś nie bardzo się rozwija z tego co widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa..... dobra! :)

O Evicie czytałam na wątku pomocowym dla ONków, fakt.

A Fantę wzięłam z postu podsumowującego na początku tego wątku - pewnie jeszcze nie zdążono jej skreślić z listy ;)

 

Wszystkie psiaki do Kejciu przesłane.

Dla porządku:

  1. Lilka
  2. Pralinka
  3. Jurand
  4. Rolex
  5. Krokus
  6. Szarlotka
  7. Zrazik
  8. Pyza
  9. Iskierka
  10. Jukon
  11. Czosnek
  12. Czardasz
  13. Fryga
  14. Norton
  15. Tadzik
  16. Panda
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...