Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

No i niestety nic dziś nie wyszło z przyjazdu Melby.
Pomimo potwierdzeń telefonicznych, że jest, okazało się, że nie ma jej w miejscu, które wskazuje ewidencja.
Są dwa wyjścia - albo jest przeniesiona do innego boksu, albo adoptowana, ale ktoś czegoś nie zanotował.

Dziś nie byli w stanie tego sprawdzić. Schronisko jest tak duże, a boksów tak wiele, że znalezienie Melby może wcale nie być proste :( Za tydzień będzie coś wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj schronisko opuściły:

Kolombo
Wolta
Mamba
Fanta
i jeszcze dwa spoza galerii

Wolta b. marna, kobieta pytała czy to nie inny pies, chuda, wyłysiała, czerwone oczy, trzecia powieka, masakra, źle oddychała, coś się z nią działo... :(

Florentyna - mam nadzieję, że Melba się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj schronisko opuściły:

Kolombo
Wolta
Mamba
Fanta
i jeszcze dwa spoza galerii

Wolta b. marna, kobieta pytała czy to nie inny pies, chuda, wyłysiała, czerwone oczy, trzecia powieka, masakra, źle oddychała, coś się z nią działo... :(

Florentyna - mam nadzieję, że Melba się znajdzie

ale nie zrezygnowała z Wolty ?

Link to comment
Share on other sites

ale nie zrezygnowała z Wolty ?

mało brakowało :( ale do końca nie wiemy jak dalej potoczą się sprawy, po stan Wolty pokrzyżował pani plany urlopowe...

ponadto okazało się, że wcześniej Wolta zaliczyła Wojtyszki :( nie dziwota, że również jej stan psychiczny jest nienajlepszy...

Pani adoptująca nie była na taką sukę przygotowana. Mam nadzieję, że da jej szansę...
Link to comment
Share on other sites

mój Boże:( to bardzo źle się stało:( wiem, że Woltę bardzo chciał przygarnąć Pan do którego pojechał Pastel i Topaz, ale sunia była wcześniej zarezerwowana...

Myślę, że tam miałaby zapewnioną opiekę weta podobnie jak Pastel, który też wyjechał chory:(

 

Tak mi smutno teraz:( Mam nadzieje, że Pani będzie odpowiedzialna...jeśli będzie coś wiadomo, dajcie znać proszę.

Link to comment
Share on other sites

zaproponowaliśmy pani, że zabierzemy od niej Woltę, bo mamy dla niej inny dom (pan od Pastela gotów był po nią jechać), ale pani stwierdziła, że jej już nie odda...

Mam nadzieję, że się wszystko dobrze ułoży. I nie chodzi tylko o stan zdrowia Wolty ale przede wszystkim o jej psychikę :( i że pani przestanie się nad sobą użalać, że przez Woltę nie może jechać na urlop... miłości tam jeszcze nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Mambo przesyła pozdrowienia i uśmiechy wszystkim!! Mambo jest kochanym psiakiem Emotikon smile bardzo spragnionym kontaktu z człowiekiem, więc chodzi w krok w krok za Małgosią i domaga się głaskania Emotikon smile cieszy się trawą i wolnością :-)noc przebiegła bardzo spokojnie, ma apetyt i coś takiego, że inne psiaki na niego nie szczekają Emotikon smile Mambo miał pchły niestety, więc umówiliśmy się do weterynarza Emotikon smile i oczywiście na kontrolę!

Mambo to jest wspaniały pies 

Emotikon smile kochany pieszczoch Emotikon heart grzeczny Emotikon smile byliśmy u weterynarza i Mambo jest zdrowy. Został przebadany, osłuchany i obmacany że tak powiem Emotikon smile kupiłam szampon na pchły, do zakropelnia i dodatkowe tabletki. W hoteliku z Małgosią wykąpałyśmy, wyczochrałyśmy, wyczesałyśmy Emotikon smile zobaczcie jaki przystojniak 

Emotikon smile

11902471_10153575106478249_624723462261711951124_10153575106593249_126295050924311866485_10153575106708249_735410919172411904641_10153577783518249_303749960562511954645_10153577783798249_4079537912497

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...