Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Bardzo proszę wszystkie osoby, które robią ogłoszenia psom z Radys o zaglądanie na pierwszą stronę tego wątku. W poście #2 jest aktualna lista psów do adopcji. Trzeba zawsze sprawdzać, czy dany pies jest jeszcze w schronisku. Czasami są kilkudniowe opóźnienia w dodawaniu nowych psów, ale te, które opuściły schronisko są na bieżąco usuwane. Bardzo proszę tę informację przekazywać zwłaszcza przy zamówionych pakietach, które realizowane są z pewnym poślizgiem od zamówienia.

Dzisiaj przyszły do aktywacji ogłoszenia Awangardy, która została adoptowana prawie miesiąc temu...

Link to comment
Share on other sites

ja mam 5 kont na olx - bo jeszcze mam psy z innego schroniska

na razie jakoś to ogarniam ;) szóstego już nie założę... :/

prawdę powiedziawszy wolę te konta na olx po 50 ogłoszeń niż jedno np. na alegratce z ponad 200 ogłoszeniami. Jak mam znaleźć jakieś ogłoszenie żeby je usunąć, to schodzi mi dużo czasu. A na olx mam posegregowane wg schronisk, płci i wiem gdzie czego szukać...

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę robić na swoim olx - ale nie będę miała czasu na ogarnianie który piesio znalazł dom żeby usuwać - możemy się umówić że będę robiła na miesiąc i nie będę przedłużała - ale każdą odpowiedż będę przekierowywała do Was i odpowiedzi od Was mogę przekazywac osobom zainteresowanym - czy takie rozwiązanie ułatwi Wam sprawę dziewczyny ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę robić na swoim olx - ale nie będę miała czasu na ogarnianie który piesio znalazł dom żeby usuwać - możemy się umówić że będę robiła na miesiąc i nie będę przedłużała - ale każdą odpowiedż będę przekierowywała do Was i odpowiedzi od Was mogę przekazywac osobom zainteresowanym - czy takie rozwiązanie ułatwi Wam sprawę dziewczyny ?


ja mogę ci przesyłać na pw informacje, które ogłoszenia do usunięcia...
Link to comment
Share on other sites

Ja mogę robić na swoim olx - ale nie będę miała czasu na ogarnianie który piesio znalazł dom żeby usuwać - możemy się umówić że będę robiła na miesiąc i nie będę przedłużała - ale każdą odpowiedż będę przekierowywała do Was i odpowiedzi od Was mogę przekazywac osobom zainteresowanym - czy takie rozwiązanie ułatwi Wam sprawę dziewczyny ?

 

Kejciu, podaj mi proszę link do Twojego bazarku, bo go znowu gdzieś zapodziałam, a chciałabym zamówić ogłoszenia dla Ciapka, kiedyś Odysa!!! :) 

 

15602_10153208848728249_458182923699950411074708_10153208848893249_390588258807111080924_10153208849208249_897563325442711035450_10153208849253249_3374383676868

Link to comment
Share on other sites

Masakra,od momentu kiedy przeczytałam trzęsę się jak galareta.

niestety na fb wydarzenie zostało zamknięte.

Czytałyście?

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3796709,piatkowo-czy-owczarek-niemiecki-sam-wypadl-z-czwartego-pietra,id,t.html

Tak, śledziłam cały czas. Liczę na wysoką karę i bojkot społeczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...