Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

Cioteczki, to co napisałam ostatnio to był pikuś ;) krótko wtedy rozmawiałyśmy z Panią. Za to wczoraj do mnie zadzwoniła, i nie mogła się nagadać :D

Powiem tak, państwo mają na punkcie Tajgera kompletnego szmergla :D :D :D

 

Są nim po prostu zachwyceni, zafascynowani, zakochani!

Tajger nie je suchego, jedzonko trzeba mu kroić na kawałeczki, bo inaczej cwaniak nie ruszy. Uwielbia ser żółty, babkę dostaje razem z innymi na talerzyku (całe szczęście na podłodze a nie na stole) ;)

Pani się ostatnio przeraziła, bo w weekend majowy dała puszkę i Tajgera po niej przeczyściło, nie wytrzymał i zrobił trochę w domu, wiedział że nie powinien i próbował "schować" ale mu chyba strasznie nie smakowało... ;) Pani już żadnej puszki nie da tak się przejęła.

Jak Tajger złapał kleszcza od razu pobiegli do weta i Pani się tak przejmuje, żeby na nic nie zachorował... Od razu polecieli kupić obrożę za ponad 100zł, żeby tylko więcej się nie czepiały (choć użyła kropli, nie pomogły)

Wychodzi na spacer 5razy dziennie, w tym dwa dłuższe spacery. Biega w kółko po trawie jak szalony, zawołany wraca

Dostał połowę maskotek syna do zabawy

Śpi oczywiście na kanapie

Wszyscy na ulicy się nim zachwycają, jego umaszczeniem, uszami :)

Pani nie rozumie ludzi, którzy go raz zaadoptowali ze schroniska i oddali z powrotem, jako powód podając że pies jest strachliwy. Ponoć na początku się trochę bał głośniejszych odgłosów, raz nawet popuścił, ale już się chyba poczuł u nich pewnie

Jest straszny pieszczoch i bawi się jak szczeniak

Pewnie jezszce milion rzeczy mi mówiła, ale więcej nie pamiętam

 

NO MIODZIO!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kizimizi to ścieżka do wątków :

 

prawy górny róg- zobacz nową zawartość- lewa strona :nowa zawartość" i niżej wybierasz co chcesz zobaczyć .

 

a mnie pokazuje,ze nie ma zadnej zawartosci. a tyle mialam watkow... jak to zobaczyc?

Link to comment
Share on other sites

kizimizi to ścieżka do wątków :

 

prawy górny róg- zobacz nową zawartość- lewa strona :nowa zawartość" i niżej wybierasz co chcesz zobaczyć .

 

mdk8 ale w ten sposob pokazuje mi to wszystkie nowe zawartosci, a nie tylko te co wczesniej mialam pod subskrypcjami. Znow dogo zmienili grrrrrrrr!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...