Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

Kora, oczywiście Państwo zdają sobie sprawę z kłopotów jakie mogą się pojawić, w tym sikanie i generalnie załatwianie się w domu. Wczoraj o wszystkich, podobnych problemach adaptacyjnych rozmawiałam z Panią. Wiedzą też, że może coś zniszczyć. Ludzie mający pojęcie o życiu z psami. Poprzedni ich piesek, też był adoptowany, w wieku ok 4 lat, też były problemy behawioralne, posikiwanie ze strachu, ale Państwo dali radę, więc wierzę, że i z Tajgerem będzie ok.

 

Wygląda na to, że ludzie wspaniali, mający pojęcie o psach.

 

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale extra :)
 
marta Ty rozmawialas telefonbicznie z ta pania, tak? kto da znac, jak dojechali? to wiezie ten pan, co ze schronu do sylwiaso wiozl tajgera?


Rozmawiałam z nią wczoraj. Dziś wysłałam smsa z prośbą o kontakt, jak Tajger już dojedzie. Wyjechał z lekkim opóźnieniem koło 11ej, czyli chyba niedługo już powinien dojeżdżać... a wiezie jakiś Pan Grzesiek z TOZu
Kurcze ale mam stresa.... ;)
Link to comment
Share on other sites

a oto i relacja z nowego domu :)
Tajger spał w nocy ze swoją nową panią, mąż został wyekspediowany z łóżka hahaha ogólnie Taiger chodzi za panią krok w krok resztę ma w poważaniu. Pewnie tęskni za Sylwią... Na jedzenie rzuca się jakby nigdy nie jadł ale nie wskakuje na stół i szafki. Jest mega spragniony pieszczot i przytulaśny.
Niestety załatwia się w domu... zarówno jedynka jak i dwójka, pomimo że ma długie spacery na spacerze nie zrobi nic a w domu tak. Na swoje legowisko też. Więc państwa czeka nauka...
W przyszłym tygodniu dostanę na maila jakieś fotki. Muszę też wysłać umowę adopcyjną do podpisu, czy ktoś może mi wysłać wzór?
Jeszcze jedna dziwna sprawa wyszła...... bo pani ma w papierach że Tajger dwa razy był przyjmowany w schronisku w 2011 i 2012 poprosiłam i pani też mi to wyśle na maila wiedziałyście coś o tym Kora i Kizi?

Link to comment
Share on other sites


Jeszcze jedna dziwna sprawa wyszła...... bo pani ma w papierach że Tajger dwa razy był przyjmowany w schronisku w 2011 i 2012 poprosiłam i pani też mi to wyśle na maila wiedziałyście coś o tym Kora i Kizi?

 

 

ja nic nie kojarze ... moze Tajger byl wyadoptowany i po roku wrocil?

Link to comment
Share on other sites

Przeszukalam watek i nie widze mojego wpisu ze byl wydany i zwrocony.ale na bank o tym komus pisalam.moze na fb.niewazne. tak byl wydany i po paru dniach wrocil.tylko tyle wiemy z papierow.nie ma co wnikac.bylo minelo.

Ja jestem znow w szpitalu dlatego tylko z doskoku. Nie myslcie ze taka zla ciotka jestem.

wlascicielka poki co jestem ja.marta to ja musse umowe podpisac przed wysllaniem.

Link to comment
Share on other sites

Tajger to mądry piesek i wszystkie brudne sprawy zostawia już na dworze a najlepsze jest to że jak zrobi kupę to czeka żeby go pochwalić haha :D
imienia państwo nie będą zmieniać bo na nie reaguje i się podoba.

jak pani szła późną porą wyszedł jakiś pijak i machał rękami, to Tajger chciał bronić panią, wtedy się dowiedziała że na szczęście potrafi szczekać :D
normalnie dla wszystkich jest miły, na psy i kota nie reaguje
I upodobał sobie panią chodzi za nią jak cień a jak leży obok to musi chociaż czubkiem pazura nosem czymkolwiek byle by ją dotykać ;)

W domu miał naukę zostawania samemu, na początku piszczał, ale stopniowo od kilku minut i na coraz dłużej zostawał i już jest okej, chyba się poczuł jak u siebie nic nie niszczy :)

Byli już na oględzinach u weta i chyba coś się dzieje z zębami tylko nie mógł mu zajrzeć bo Tajger se nie dał. Ale widać jak by go coś bolało jak dostanie na przykład kawałek zimnej kiełbasy z lodówki albo jak je suchą karmę

Jak tylko dostane zdjęcia to dodam, już się nie mogę doczekać żeby popatrzeć na kanapowca ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...