Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

Zaglądam do Tajgerka,a tu taka wtopa...:( Podstawą znalezienia domu,są dobre teksty i zdjęcia do ogłoszeń!.Nie wystarczy wykupić pakiet ogłoszeń,bo trzeba o nie dbać.Osoba do której podany jest mail,powinna,ponawiać,aktualizować i edytować zmieniając np.miasta,zdjęcia.Warto na to postawić,niż płacić za dt ileś set-złotych.

Harley,dobrze że to wyłapałaś :)

Link to comment
Share on other sites

ciocie wysłałam dziś ładne focie Tajgerka Martusi!u nas wszystko dobrze,psina jest cudna przyjaciel na dobre i złe!!!

sylwiaso super! :) Mam nadzieję,że dziewczyny jednak "postawią" na ogłoszenia i solidnie się za to wezmą.Tajgerek jest taki ładny,a przy tym co piszesz,jeszcze taki kochany :) Domki powinny ustawić się w kolejce,oczywiście te najlepsze!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest tylko jeden bazar ogłoszeniowy, ten co Kizi już na nim kupowalas. Pakiet 20ogł za 4zl
Na jakie miejscowości warto brać?

Kiedyś to tyle było tych ogłoszeniowych........ w ogóle jakoś mało tych bazarkow, nie wiem, ludzie na dogo tak się wykruszyli?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bogusik :) mi to z jęzorem się bardziej podoba

To na jakie miejscowości brać jak Tajger jest w Łowiczu?

 

Ciocia widziałam z zamieszczonego linku do ogłoszenia,że było/jest ma Katowice.http://ogloszenia.wp...e,42917001.html

 Proponuję dać na dolnośląskie-Wrocław i okolice. Trzeba by było również zmienić tekst i trochę imię /Tajgo,Togo ?/ bo OLX wywali,a to jeden z bardziej znanych portali.Miasta można podmieniać,więc nie ma w tym problemu.Jeżeli domek znajdzie się na prawdę dobry,to warto zapłacić za transport.Jak ludzie ok,to tez do niego dołożą,a często sami chcą jechać po psa,w którym zakochali się od pierwszego wejrzenia.

Link to comment
Share on other sites

Czytam zaległości wstecz i widze, ze siora mnie nie wytlumaczyla, dlaczego mnie nie ma. Bylam z maluszkiem moim w szpitalu dluzszy czas, dlatego nic nie pisalam, wybaczcie, nie zapomnialam o Tajgerku.

 

Ze spiep...nymi ogloszeniami to ja bym waliła z reklamacja. Bez dwoch zdan. Tytul i zdjecie schrzanione, a to najwazniejsze, wiec niech ta osoba robi teraz caly pakiet za free, bo inaczej bym jej na tym nowym watku pisala piekne posty, jak sprawe partaczy. \

Miesiac czekania, miesiac placenia za hotel. Chociaz ja juz dawno pisalam o nowym pakiecie, kizimizi mialas nowy tekst napisac, masz go juz? Juz ponad 2tygodnie minely, placisz 150zl kary za zwłokę ;D bo tyle za hotel.

 

Co do tytulu nowego- nie pisac wg mnie "pregusek", przeciez na zdjeciu widac, ze to pregusek, wiec trzeba literki oszczedzac i cos innego wpisac. 

 

Nowe zdjecia bardzo ladne, ale w sumie nigdzie nie widac, jak jemu uszy stoja. Jak sie stoi na wprost niego, oko w oko, one sa tak wielkie, nietypowe trzeba je wykorzystac. Ale trzeba je zlapac na zdjeciu.

 

Aha, a skad wybor, ze na Katowice? kizi wybieralas miasto glowne? zawsze wybieramy przeciez. ja bym dawala na Warszawe, tam jest duzo adopcji i niedaleko, jakby co.

 

Satrina, super, wyrozniaj :)

Link to comment
Share on other sites

Ustalcie sobie jaki tytul chececie, oby byl aktualny:

 

Radosny, mlody psiak szuka domu.

Beztroski Tiger szuka domu.

Pies idealny dla kazdego.

 

Tiger nigdy nie mial swojego domu ani czlowieka. Kiedy mial niespelna 6 miesiecy nieodpowiedzialny wlasciciel pozostawil go w kartonie po butach przed drzwiami schroniska. Z tygodnia na tydzien pies rosl i niestety smutnial; bez kompana do zabaw, pileczki to podrzucania, wlasnej miseczki ani czlowieka, ktory zabralby go na spacer. Z tygodni, robily sie miesiace, lata i tak 3 letni Tiger wciaz tkwilby w schronisku gdyby nie wolontariuszki, ktore zabraly go do prywatnego hotelu dla zwierzat. Tam pies wreszcie rozweselal i pokazal nam swoje prawdziwe, jakze wesole oblicze!

Tiger ma okolo 3.5 lat, jest lagodny do ludzi i zwierzat. Uwielbia zabawy i spacery. Jest zdrowy i wykastrowany, gotowy do natychmiastowej adopcji. 

 

Niestety hotel nie jest domem i pies nie moze zostac tam na zawsze. Bardzo pilnie szuakmy odpowiedzialnego domu Tigerka! Osoby zainteresowane adopcja prosze o kontakt tel. z wlascicielka hotelu, ktora chetnie odpowie na wszelkie pytania:

Kontakt:

796 70 12 12 prosze pytac o P. Sylwie

[email protected]

 

[email protected]
 

Pies aktualnie znajduje sie w Lowiczu, jednak wolontariuszki pomoga w organizacji transportu na terenie calej Polski.

 

 

 

 

co byscie dodaly? Nowe zdjecia sa super. Sugerujcie zmainy 

Link to comment
Share on other sites

a ja mysle, ze glowne zdjecie nie musi byc takie, by bylo calego psa widac. musi byc jedynie chwytliwe, by ktos zajrzal dalej. zdjecia calego Tajgera mamy, sa na wczesniejszych stronach. i byly tez zdjecia robione przez pania fotograf. 

tytul- mnie sie podoba slowo beztroski. takie nietypowe. 

a moze- tajger przegral mlodosc za kratami. ? tylko wynika, jakby mial z 8lat, co nie? to moze podmienic na- dziecinstwo. Dzieciństwo przegrane za kratami. Tajger.

 

a w tekscie- nie naciagalabym piszac, ze kilka tygodni mial trafiajac do schronu. potem sie glupio tlumaczyc przed chetnymi do adopcji. piszmy prawde, ze pol roku mial.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest chętny domek, państwo z Katowic dzwonili do Sylwi, wrazenie przez telefon bardzo dobre!
Malzenstwo, 11letni syn, bardzo aktywni, mieszkanie w bloku 60m2, zakochali się w zdjęciu w chustce :D
Na dodatek Sylwia wysyla w sobote psa z hotelu do Sosnowca czyli rzut beretem!
Szybka wizyta w Katowicach potrzebna!!!!!!!!
No i trzymanie kciukow też :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...