Jump to content
Dogomania

Karma bez zbóż i kurczaka


andromeda

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Nowość na naszym rynku  ANIMAL GRAIN FREE

Jagnięcina:
Jagnięcina 50% (w tym 30% świeżej jagnięciny, 18% suszonej jagnięciny, 2% dodatku smakowego z jagnięciny), słodkie ziemniaki (23%), groch, białko grochu, ziemniak (6%), siemię lniane, pulpa buraczana, kwas tłuszczowy Omega-3, witaminy, minerały, dodatek smakowy z warzyw, mięta (7,5 g/1 kg produktu), FOS (92 mg/kg) i MOS (23 mg/kg).

Dla seniora łosoś i pstrąg 


Łosoś i pstrąg 50% (w tym 30% świeżego pstrąga, 11% suszonego łososia, 4% świeżego łososia, 3% oleju z łososia, 2% bulionu z łososia), słodkie ziemniaki, groch, ziemniak, groszek, pulpa buraczana, białko grochu, siemię lniane, białko ziemniaczane, witaminy, minerały, dodatek smakowy z warzyw, szparagi (7,5 g na 1 kg produktu), glukozamina (170 mg/kg), metylosulfonylometan (170 mg/kg), siarczan chondroityny (125 mg/kg), FOS (92 mg/kg) i MOS (23 mg/kg). 


Zamówiłam dla moich dziewczyn worek z jagnięciną. Ciekawa jestem efektu :)

 

Link to comment
Share on other sites

Też zauważyłam tą karmę na e-karma (tam zamawiałaś?). Daj znać, jak się sprawdziła.

Tak, właśnie tam zamówiłam karmę. 

Wychodzi na to, że sklep wypuścił własny produkt. 
Tak wyglądają granulki. Są płaskie i umiarkowanie tłuste. Kolor raczej ciemno brązowy. Zapachem przypomina mi Wolfsbluta z koniną.

Karma została zjedzona bez wybrzydzania. Tyle że moje dziewczyny zjedzą wszystko ze smakiem :)

145783218ede883cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...