Jump to content
Dogomania

Wymioty podczas jazdy samochodem.


Wilczocha

Recommended Posts

Kolejny temat o wymiotach biednej Szanti. Kiedy była szczeniakiem w wieku 7 tygodni nic jej nie było. Była przyzwyczajana jazdą samochodem. Wymioty zaczęły się w 4 miesiącu. Po przejeździe około 8 km zaczyna wymiotować. Ona też bardzo boi się wchodzić do samochodu. Nie wiem czy ona wymiotuje ze stresu czy ma chorobę lokomocyjną. Kto czytał poprzedni temat wymiotów z głodu ten wie, że na czczo jechać nie może bo jest jeszcze gorzej. Także posiłki 4 czy 5 godzin przed jazdą samochodem tez nic nie dają. Także wymiotuje.

Link to comment
Share on other sites

Wilczocha - popraw temat, bo tu nie gimbaza.


Ahhh sorki już poprawione.
Dzisiaj w jedną stronę jechałam z nią na tylnym siedzeniu i nie wymiotowała, ale za to miała ślinotok. Potem jechała ze mną na kolanach w przodzie i tez miała ślinotok, ale nie wymiotowała. A jak jedzie sama na tylnym siedzeniu to wymiotuje. Wiec pewnie jest to stres ? Spróbuje następnym razem z tymi feromonami.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Szanti przestała wymiotować, teraz już chętnie wskakuje do auta i jedzie w bagażniku. Nie wymiotuje.

U nas wymioty okazały się stresem, pomogło wożenie na kolanach razem ze smaczkami które dostawała w aucie

Ale ślinotok miała długo, zastanawiam się czy jeszcze się ślini.

Co do samego ślinotoku to nie wiem czy da się coś z tym zrobić bo tak psy chyba pokazują stres. Może feromony by pomogły.

 

Link to comment
Share on other sites

Tamlin zawszę strasznie znosił podróż. Pewnego razu znajoma (za radą swojej weterynarki) poradziła mi lek Cinnarizinum, który u ludzi stosuje się np. przy zaburzeniach błędnika. Od tego czasu Tamlin nie ma żadnych problemów w podróży. Nawet ja próbowałam ale na mnie nie działa :D Opakowanie zawiera sporo tabletek i jest tanie ale tylko na receptę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...