Jump to content
Dogomania

$$$$$ REKLAMY Bazarków


Viris

Recommended Posts

 

kwiaty81.gif

Serdecznie zapraszam na puzzlowy bazarek cegiełkowy, koszt cegiełki to 5 zł, do odkrycia 100 puzzli :)

 

16a84a43337e978fgen.jpg

 

 

0dd0bdb6912d45a9gen.jpg

 

Cegiełek więcej niż zwykle bo i długi ogromne :(

cytuję:

strona 75: Dług za poprzednie miesiące wynosil -2240,60 zl - 226,50 zł (za czerwiec) = -2467,10 zł (całość długu)

strona 76: Wczoraj dostałam podsumowanie kosztów utrzymania i leczenia Wyciorka, kolegi Miodusi, również chorego na białaczkę, przebywającego w innej lecznicy. Do zapłacenia jest na dzień dzisiejszy 568,30zł ! Kotek nadal tam przebywa i wszystko na to wskazuje,że dożywotnio już tam zostanie. Tylko skąd wziąć pieniądze ... Błagam o pomoc. Może jakiś bazarek dla niego mógłby ktoś zrobić? Ja ciągle robię bazarki, ale dochód przekazuję na psy u Murki, bo tam też trzeba zapłacić.Zresztą jak wiecie i w hoteliku jest dług.
A to jeszcze nie koniec potrzeb finansowych, ponieważ dostałam też podsumowanie kosztów pobytu trikolorowej koteczki ( w tym test na białaczkę), która pojechała do Krakowa jeszcze w maju. 366zł mam do zapłacenia za nią.... Lekko podłamałam się, szczerze mówiąc, już nie wyrabiam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...