Jump to content
Dogomania

$$$$$ REKLAMY Bazarków


Viris

Recommended Posts

Zapraszamy na ostatnie godziny bazarku!!!!

 

Kochani Mam niewątpliwy zaszczyt  Was na KLIK _>VI już edycję
Bazarku ratunkowego dla 2 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana :loveu:  Aimez_moi
:loveu:
i ranias

Wszystko skrzętnie obfociła i opisała ranias :loveu:





Znajdziecie tu coś dla Pań, Łasuchów, Psiaków i .... zajrzyj koniecznie....ZOBACZ :smile:

 

Towar prosto z Londynu :) i Japonii

Bazarek z nagrodami :smile:

ZAPRASZAMY

 

2vFaWU.jpg

 

nc1a2I.jpg

 

eiO9RF.jpg

 

xEJvON.jpg

 

0iNyPW.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem gdzie powinnam o to zapytać... tu teoretycznie reklamy na 2014 rok, ale wiedzę, że są i aktualne... Nic z tego nie rozumiem. Co się stało z wątkami reklamowymi? Jest gdzieś wątek z reklamami na 2015? Mam nadzieję, że nie zrezygnowano z tej formy porządkowania bazarkow, bo zdecydowanie wygodniej jest przejrzeć aktualne bazarki na takim wątku reklamowym niż patrząc tylko po skaczących góra-dół tytułach...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, faktycznie zrobił się bałagan   :(

Jako że jestem twórcą wątku reklamowego, pozwolę sobie założyć wątek na marzec.

Niestety, nie mam uprawnień do zamykania/przenoszenia wątków, więc - w oczekiwaniu na Moda - będą wisiały dwa. no albo więcej...

 

 

 

Edit: aj, kurcze, trzeba jeszcze podpiąć...

Link to comment
Share on other sites

Suuuper - to teraz dopiero zrobi się bałagan.

Wątek reklamowy jest, działa, jest podpięty i wiele osób ma go w subskrypcji czyli droga do niego przetarta. Ma aktualne wpisy czyli  widać wyraźnie że jest ciągnięty na bieżąco wiec jaki bałagan?

Zgoda, że tytuł w częsci juz nieaktualny ale czy to powód  to aż takiego lamentu? Bez przesady.

Jak zwykle na dogo nadmiar gorliwości i działania szybsze od myśli tylko bokiem wychodzą...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, faktycznie zrobił się bałagan   :(

Jako że jestem twórcą wątku reklamowego, pozwolę sobie założyć wątek na marzec.

Niestety, nie mam uprawnień do zamykania/przenoszenia wątków, więc - w oczekiwaniu na Moda - będą wisiały dwa. no albo więcej...

 

 

 

Edit: aj, kurcze, trzeba jeszcze podpiąć...

z czwórki modów bazarkowych , od jesieni tylko Pianka bywa na dogo 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla dziadeczków, dla tych u kikou i dla Blacky'ego u Hope:http://www.dogomania.com/forum/topic/145848-p%C5%82yty-ksi%C4%85%C5%BCi-ubrania-bi%C5%BCu-i-wiele-innych-w-okazyjnych-cenach-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-dla-dziadk%C3%B3w-do-21032015-do-2000/

 

Na bazarku:

-płyty, kasety

-naczynia

-ubrania

-pierdółki

-ksiązki

-biżu

-buty i wiele innych:)

 

201502153876_zpscxn0yprd.jpg

 

201502153866_zps0o9cmfba.jpg

 

201502153851_zpswc7xpdrm.jpg

 

 

201408163273_zps128c8a79.jpg

 

 

201502223898_zpsoyrkefqy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek z którego całkowity dochód przeznaczany jest na obecnie działającą akcję sterylizacji -Fundacji Kastor! 

Na bazarku można znaleźć m.in:
- ręczniki kuchenne wegetariańskie: z cebulą, marchewką, czosnkiem,
-kartki hand made na różne okazje
-książki
-poduszkę z buldogiem
-portfel
-psie zabawki
i wieeele, wiele innych!

 

bazar.jpg
pomóżcie nam pomagać! udostępniajcie, zapraszajcie znajomych i...kupujcie ;)
https://www.facebook.com/events/633034346766739

 

Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, prosimy o pw- pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

 

W zasadzie to po założeniu długo funkcjonował jeden stały wątek reklamowy, potem dopiero Viris wymyśliła te miesięczne.

 
otóż to i wracamy do źródeł...
a skoro ten dzis utworzony przez Ciebie i tak nie jest podklejony czyli w żaden sposób nie spełni swojej funkcji to może warto posprzątać czyli edytować , usunąć wpisy w poscie a w tytule dać "do usuniecia" . Samo nie zniknie , spadnie tylko na dalsze pozycje ale "rozdwojenie jaźni" dalej będzie trwało i może kogoś zmylić. Do tego moderator na szczęście nie jest potrzebny.
Link to comment
Share on other sites

   
otóż to i wracamy do źródeł...
a skoro ten dzis utworzony przez Ciebie i tak nie jest podklejony czyli w żaden sposób nie spełni swojej funkcji to może warto posprzątać czyli edytować , usunąć wpisy w poscie a w tytule dać "do usuniecia" . Samo nie zniknie , spadnie tylko na dalsze pozycje ale "rozdwojenie jaźni" dalej będzie trwało i może kogoś zmylić. Do tego moderator na szczęście nie jest potrzebny.

Bardzo dziękuję, Taks, za cenne (jak zawsze) uwagi.

 

W kwestii moderowania dostałam informację, że nowe oprogramowanie uniemożliwia moderowanie. Tak w skrócie.

Wobec powyższego sądzę, że należy reklamować w obecnym wątku, nie przejmując się tytułem. Może sam tytuł Viris da radę zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, Taks, za cenne (jak zawsze) uwagi.

 

W kwestii moderowania dostałam informację, że nowe oprogramowanie uniemożliwia moderowanie. Tak w skrócie.

Wobec powyższego sądzę, że należy reklamować w obecnym wątku, nie przejmując się tytułem. Może sam tytuł Viris da radę zmienić.

To nie dobrze... dlatego coraz więcej ogłoszeń, reklam i postów niezgodnych z regulaminem się pojawia :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...