Jump to content
Dogomania

Rudy Team


Vanity

Recommended Posts

Zobaczyłam go w gazecie i pomyślałam jaki "okropny pies" :D
na okładce był wtedy magazynu Przyjaciel pies i był wywiad z hodowcą.
Swoją drogą nie ciągnęło mnie w ogóle do przeczytania go.
Potem pojechałam na wystawę i to była miłość od pierwszego wejrzenia wróciłam do domu i przeczytałam od razu artykuł z tamtej gazety i wiedziałam że to jest ten pies!
Właściwie nie umiem wyjaśnić dlaczego borzoj to po prostu miłość :D są ludzie którzy wielbią wiele ras i są ludzie którzy są ślepo "zakochani" w jednej rasie i taka właśnie jestem ja
po wystawie dużo o nich Czytałam, zarejestrowałam się na charcim forum(gdzie poznałam wielu ludzi jak i same psy} I czekałam czekałam czekałam, Wiele razy na wystawie podczas młodego prezentera wystawiałam borzoje znajomych. Kupowałam wszelkie gadżety z nimi związane mam 2 kubki przypinki wielkiego borzoja na ścianie namalowanego kilka pocztówek poduszkę itd.;d Moi rodzice byli bardzo przeciwni dużym psom na drugiego małego pewnie zgodzili by się wcześniej
ale ja uparcie ma być borzoj i już. Przez osiem lat oczekiwań poznałam wielu ludzi z środowiska borzoji w tym hodowczynie Fiśki którą znam bodajże od roku 2009 ;) po długich rozmowach, spotkaniach na wystawach itd. wiedziałam że to właśnie z tej hodowli chce psa. Hodowczynie uświadamiałam już od dłuższego czasu, że jak nadejdzie ten moment to wezmę psa własnie od niej.
No i urodził się miot "EE" swoją drogą śnił mi się wcześniej rudy borzoj. Od początku podobała mi się Fiśka, ale nie sądziłam że ze mną zamieszka rozmawiałam już z hodowczynią o tym że wezmę psa z następnego miotu bo sądziłam że w pół roku to żadnego szczeniaka już nie będzie, ale ona widocznie na mnie czekała :D

Miało być dlaczego borzoj a napisałam historie mojego życia haha;d

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kurcze a jak dla mnie to naprawdę wielkie zazdro tego, że masz swoją jedną ukochaną rasę i nie ciągnie Cię do niczego innego :)

a życie z fiśką tylko mnie w tym utwierdziło.

Jak tu jej nie kochać kiedy to taki pies kolankowy większych gabarytów;)

Link to comment
Share on other sites

Fiśka rządzi bo jeśli o mnie chodzi to to również pierwszy borzoj jakiego miałam przyjemność poznać  :loveu: 
I mimo, że nie przepadam za dłuższą sierścią u psów bo preferuje szorściaki i gładkowłose to sierść flegmy wymiata  :jumpie: Wręcz nie mogłam się powstrzymywać od dotykania jej  :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...