Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

Dziekuje przyda mi sie bo musze psa zdiagnozowac. Wydalam duzo kasy i nic nie wiem a pies od czasu do czasu jak posikiwal tak posikuje. Kiedys jak moj Muffin rozchorowal sie na trzustke to leczylam go dlugo u doktora Hułasa w wawie tez dobry lekarz

Link to comment
Share on other sites

Kate a jak stan psi u Ciebie - jest Teddy, Nusia i Choco? I już? Czy coś się zmieniło?

U nas jest fajnie - Sisi z Karimem żyją w pełnej zgodzie. W lesie jest śmiesznie - Sisi biega sobie gdzie chce a Karim biega za nią.

Link to comment
Share on other sites

I u nas tez maj-same choroby, jeszcze dzis u suni wzietej z dzialki sutek taki obrzmialy dzis zobaczylam. Nie wiem czy to stan zapalny czy guz. A dzis proba generalna w kosciele no komunia mojej malej. Jak byc w dwoch miejscach na raz-u weta i w kosciele? Nie znam sie na klopotach u suk bo u nas glownie psy od zawsze byly

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, malawaszka napisał:

Sama nie wydumasz co to - wet musi zobaczyć

Trzymam za Was kciuki

Wet powiedzial ze ostatni sutek to nowotwor i albo para do wyciecia bo sa polaczone albo listwa. 

A do tego jej kumpel poza nia swiata nie widzi i boje sie o niego bo jak ja zabiore na zabieg to zeby nie oszalal jest stary i bardzo chory. Same zmartwienia

dla pocieszenia weszlam na strone Sznaucery w potrzebie i patrzylam na Psy w nowym domu i choc na chwile sie usmiechnelsm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak rozmyslam o tym sutku powiekszonym pod skora u mojej suni co juz pisalam i jakos slowa lekarza mnie nie uspokoily ze obserwowac ze to ja nie boli i nie wycinac. Co myslicie? Nigdy suczek nie mialam i nie mam doswiadczenia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...