Jump to content
Dogomania

Problem natury moralnej...


asiak_kasia

Recommended Posts

Jak zapewne wiekszość z was wie, jakiś czas temu pożegnałam moją najstraszą suczkę- Joko- biegaj szczesliwie za tęczowym mostem.

Ale nie o tym temat. Otóż mam dośc sporo akcesoriów -obroże, smycze, zabawki, szczotki- i teraz moje pytanie, czy moim pozostałym dwóm psom nie bedzie głupio i przykro korzystać z rzeczy po zmarłej koleżance? :(

Sama nie wiem co mam myśleć... jaka jest wasza opinia? Co byście zrobili?

Link to comment
Share on other sites

oo dubelek. Niestosowne, bo to jednak obroże ich kolezanki, która nie zyje. NA pewno mają tego świadomość, na pewno to jakoś czują.

 

a co w tym niestosownego?

oo dubelek.

Niestosowne, bo to jednak obroże ich kolezanki, która nie zyje. Na pewno mają tego świadomość, na pewno to jakoś czują.
 

Link to comment
Share on other sites

No własnie ja nie umiem jakoś tego zrozumieć. Nie wiem czy im to przeszkadza, bo wiadomo, ze wyprałam obroże, ale moze jakiś zapach pozostał i one go kojarza z ta zmarła sunią. Z drugiej strony wyrzucić? Troszkę szkoda, a oddać nie umiem :(

Sama nie wiem co mam robić. A ludziom, którzy sobie chamskie żarty robią serdecznie DZIĘKUJE! prosze się nie wypowiadac w moim temacie!!!!!11!!!

Link to comment
Share on other sites

Również nie chciałabym żeby jakiś obcy pies chodził w obroży, którą nosił mój ukochany pies.

Obrożę swojego poprzedniego psa trzymam na pamiątkę, leży na półeczce....jest to piękna, skórzana i ręcznie wykonana obroża która dla mnie jest ogromnie ważna. Zdjęcia mniej symbolizują niż właśnie ona.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Również nie chciałabym żeby jakiś obcy pies chodził w obroży, którą nosił mój ukochany pies.

Obrożę swojego poprzedniego psa trzymam na pamiątkę, leży na półeczce....jest to piękna, skórzana i ręcznie wykonana obroża która dla mnie jest ogromnie ważna. Zdjęcia mniej symbolizują niż właśnie ona.

Może to wszystko jeszcze wypiore i wywietrze i wtedy psy uznają ze jest ok? a moze same powinny podjąc decyzje czy chcą nosić te akcesoria? Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

psu jest wszystko jedno w czym chodzi-czy ma" nówke nie smiganą" czy po zmarłym psie.pies to nie człowiek.moim zdaniem ,jeśli te rzeczy dla ciebie asiak,nie wzbudzaja jakis sentymentów to czemu pozostałe twoje psy maja ich"nie uzywać"?a jeśli widok np.szczotki wzbudza w tobie jakies wspomnienia zwiazane z Joko to tak jak radzili wyżej-oddaj do schronu.

nie wiem czy cie to pocieszy-gdy został uśpiony mój pierwszy pies,wiedziałam że bede miec kolejnego,dlatego ani smyczy ani obrozy nie wyrzucałam.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...