Jump to content
Dogomania

"Plus edukacja" Roczna szkoła policealna - kierunek: fryzjer zwierzęcy(groomer) - czy są chętni z Wrocławia?


roxi_7

Recommended Posts

Szukam chętnych z Wrcławia i okolic, którzy zapiszą się do rocznej szkoły zaocznej. Niestety kierunek nie ruszył we wrześniu właśnie z powodu niewystarczającej liczby osób ( zgłosiło się 7 a potrzeba min. 12). Kolejna szansa na otwarcie jest w styczniu, może uda mi się znaleźc kilka zdecydowanych osób :)
Szkoła ma swój oddział w Poznaniu i tam podobno od 3 lat kierunek rusza co semestr ( może jest ktoś z Poznania kto skończył groomera i podzieli się swoją opinią).
Nauka trwa rok w formie zaocznej (weekendy) a po skończeniu i zdaniu egzaminu otrzymujemy dyplom zawodowy z tytułem fryzjer zwierzęcy.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to zapisałam się na ten kierunek w Poznaniu w tym roku ale zrezygnowałam jak usłyszałam jak wygląda tam nauka. Uczniowie po kilku miesiącach uczęszczania do tej szkoły niewiedzieli nawet jak trzymać maszynkę...  Już nie wspomnę o właścicielce salonu, która wymagała, a sama uczniom nie pokazała jak psa mają obciąć. Do tego na zajęcia praktyczne i egzaminy sami musieli zapewnić sobie psa.  Porażka. Na Twoim miejscu przemyślałabym zrobienie kursu. Sama poszłam tym tropem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W takich szkołach dużo zależy od osoby prowadzącej zajęcia. Dzięki za podpowiedź, wypytam w sekreteriacie gdzie we Wrocławiu miałyby się one odbywać :) na kurs też chcę się wybrać ale taka forma nauki zaocznej odpowiada mi z różnych innych powodów :) U mnie kwestia załatwienia pieska na egzamin to nie problem - myślę, że mogła bym mieć więcej niż jednego i nawet komuś "pożyczyć" ;) Jest to nowy kierunek nauczania w szkołach zaocznych, na pewno potrzeba czasu aby mógł się rozwinąć ale patrząc na oferowane kursy (i opinie o nich) ciężko jest wybrać ten najlepszy. Może jest ktoś chętny, kto chciałby zaryzykować i się zapisać - zawsze można zrezygnować ;) jeżeli uda mi się dowiedzieć czegoś na temat miejsca odbywania się zajęć dam znać na forum :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...