Jump to content
Dogomania
roxi_7

"Plus edukacja" Roczna szkoła policealna - kierunek: fryzjer zwierzęcy(groomer) - czy są chętni z Wrocławia?

Recommended Posts

Szukam chętnych z Wrcławia i okolic, którzy zapiszą się do rocznej szkoły zaocznej. Niestety kierunek nie ruszył we wrześniu właśnie z powodu niewystarczającej liczby osób ( zgłosiło się 7 a potrzeba min. 12). Kolejna szansa na otwarcie jest w styczniu, może uda mi się znaleźc kilka zdecydowanych osób :)
Szkoła ma swój oddział w Poznaniu i tam podobno od 3 lat kierunek rusza co semestr ( może jest ktoś z Poznania kto skończył groomera i podzieli się swoją opinią).
Nauka trwa rok w formie zaocznej (weekendy) a po skończeniu i zdaniu egzaminu otrzymujemy dyplom zawodowy z tytułem fryzjer zwierzęcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to zapisałam się na ten kierunek w Poznaniu w tym roku ale zrezygnowałam jak usłyszałam jak wygląda tam nauka. Uczniowie po kilku miesiącach uczęszczania do tej szkoły niewiedzieli nawet jak trzymać maszynkę...  Już nie wspomnę o właścicielce salonu, która wymagała, a sama uczniom nie pokazała jak psa mają obciąć. Do tego na zajęcia praktyczne i egzaminy sami musieli zapewnić sobie psa.  Porażka. Na Twoim miejscu przemyślałabym zrobienie kursu. Sama poszłam tym tropem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takich szkołach dużo zależy od osoby prowadzącej zajęcia. Dzięki za podpowiedź, wypytam w sekreteriacie gdzie we Wrocławiu miałyby się one odbywać :) na kurs też chcę się wybrać ale taka forma nauki zaocznej odpowiada mi z różnych innych powodów :) U mnie kwestia załatwienia pieska na egzamin to nie problem - myślę, że mogła bym mieć więcej niż jednego i nawet komuś "pożyczyć" ;) Jest to nowy kierunek nauczania w szkołach zaocznych, na pewno potrzeba czasu aby mógł się rozwinąć ale patrząc na oferowane kursy (i opinie o nich) ciężko jest wybrać ten najlepszy. Może jest ktoś chętny, kto chciałby zaryzykować i się zapisać - zawsze można zrezygnować ;) jeżeli uda mi się dowiedzieć czegoś na temat miejsca odbywania się zajęć dam znać na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Plus Edukację robiłam u nich higienistkę stomatologiczną. Nauczyciela bardzo profesjonalnie podchodzą, w sekretariacie zawsze można uzyskać pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Plus Edukacji Wrocław zawsze uruchamia się kierunek fryzjer zwierzecy. Poza tym nauka odbywa sie w pracowni wiec jest bardzo duzo praktyki. Poza tym uruchamiaja tam w tym roku zoopsychologa.

Skonczyłam w Plusie fryzjera zwierzecego i juz nie mogę doczekać się zoopsychologa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...