Jump to content
Dogomania

PACZKA DLA ZWIERZACZKA - akcja TOZ Oddział w Szczecinie


lepakkomies

Recommended Posts

[b]Więcej info.:[/b]

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej wielkiej, zimowej zbiórce karmy w ramach VI już edycji mikołajkowej akcji „Paczka dla zwierzaczka”.
 
Zbliża się zima, a wraz z nią czas długich, mroźnych nocy, naznaczony samotnością, głodem i cierpieniem dla wielu zwierząt. Często ogromne dramaty rozgrywają się niedaleko - na sąsiedniej posesji czy tuż obok naszego domu… W świątecznym nastroju, zabiegani podczas zakupów często zapominamy o potrzebujących naszej pomocy zwierzętach, 
których los możemy odmienić tylko wspólnym działaniem…
 
Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do udziału w naszej akcji wszystkich - przedszkolaków, uczniów i nauczycieli (opiekunów), przedsiębiorców, zakłady pracy oraz osoby prywatne, które podobnie jak w latach poprzednich zechciałyby zorganizować zbiórkę karmy (zarówno dla kotów, jak i dla psów) i innych artykułów (żwirek dla kotów, koce, posłania, smycze) w swoich placówkach i miejscach pracy, a następnie w czasie trwania akcji, tj. od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00) odwiedzić nas i dostarczyć zebrane dary (ul. Ojca Beyzyma 17, 70-391 Szczecin). 
 
Na miejscu jak co roku obecni będą wolontariusze i pracownicy, którzy opowiedzą o naszej działalności i naszych podopiecznych. Dla wszystkich naszych gości przewidujemy poczęstunek na słodko, a świąteczny nastrój wprowadzi piękna choinka.
 
Zapraszamy do zawieszenia bombki na naszej choince - materiały udostępnimy w TOZ.
 
Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. To mały gest o wielkim znaczeniu! Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy - niech do nich także zawita Święty Mikołaj!!!
 
Dla każdej placówki biorącej udział w akcji będziemy wydawać dyplom wraz z podziękowaniem, wypisywany w biurze TOZ w naszej siedzibie. Będziemy również wydawać zaświadczenia dla nauczycieli (opiekunów) organizujących i przeprowadzających akcję w swojej placówce.
 
Potwierdzenie udziału w akcji prosimy kierować na nasz adres mailowy lub telefonicznie podając imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)-organizatora akcji w danej placówce razem z nazwą placówki i numerem kontaktowym: [email protected], 607-701-117

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...