Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
lepakkomies

PACZKA DLA ZWIERZACZKA - akcja TOZ Oddział w Szczecinie

Recommended Posts

[b]Więcej info.:[/b]

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej wielkiej, zimowej zbiórce karmy w ramach VI już edycji mikołajkowej akcji „Paczka dla zwierzaczka”.
 
Zbliża się zima, a wraz z nią czas długich, mroźnych nocy, naznaczony samotnością, głodem i cierpieniem dla wielu zwierząt. Często ogromne dramaty rozgrywają się niedaleko - na sąsiedniej posesji czy tuż obok naszego domu… W świątecznym nastroju, zabiegani podczas zakupów często zapominamy o potrzebujących naszej pomocy zwierzętach, 
których los możemy odmienić tylko wspólnym działaniem…
 
Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do udziału w naszej akcji wszystkich - przedszkolaków, uczniów i nauczycieli (opiekunów), przedsiębiorców, zakłady pracy oraz osoby prywatne, które podobnie jak w latach poprzednich zechciałyby zorganizować zbiórkę karmy (zarówno dla kotów, jak i dla psów) i innych artykułów (żwirek dla kotów, koce, posłania, smycze) w swoich placówkach i miejscach pracy, a następnie w czasie trwania akcji, tj. od 1 grudnia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00) odwiedzić nas i dostarczyć zebrane dary (ul. Ojca Beyzyma 17, 70-391 Szczecin). 
 
Na miejscu jak co roku obecni będą wolontariusze i pracownicy, którzy opowiedzą o naszej działalności i naszych podopiecznych. Dla wszystkich naszych gości przewidujemy poczęstunek na słodko, a świąteczny nastrój wprowadzi piękna choinka.
 
Zapraszamy do zawieszenia bombki na naszej choince - materiały udostępnimy w TOZ.
 
Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. To mały gest o wielkim znaczeniu! Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy - niech do nich także zawita Święty Mikołaj!!!
 
Dla każdej placówki biorącej udział w akcji będziemy wydawać dyplom wraz z podziękowaniem, wypisywany w biurze TOZ w naszej siedzibie. Będziemy również wydawać zaświadczenia dla nauczycieli (opiekunów) organizujących i przeprowadzających akcję w swojej placówce.
 
Potwierdzenie udziału w akcji prosimy kierować na nasz adres mailowy lub telefonicznie podając imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)-organizatora akcji w danej placówce razem z nazwą placówki i numerem kontaktowym: [email protected], 607-701-117

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×