Jump to content
Dogomania

Borys-owczarek niemiecki w potrzebie-zbieramy deklaracje !!!


wolf122

Recommended Posts

 

BORYS miał już aż nadto emocji ludzkich- zamiast przemyślanego, rozsądnego działania, jedynie kierowanie się emocjeami i wyobrażeniami bez podstaw... za ludzką emocjonalność i bezmyślność, Borys miał zapłacić życiem, więc skupmy sie na faktach... tylko na faktach.
* BORYS jest potężnym podrostkiem onka... chyba jakby długowłosego onka...
_ Borys ma ok. 2lata...
_ Został kupiony w prezencie 80 letniej kobiecie i jej trzem 60-cioletnim córkom. Matka choruje na alzheimera, córki leczą się psychiatrycznie...
_ We wrześniu PLW otrzymał zgłoszenie o pogryzieniu przez Borysa, czwartej z córek , która odwiedziła matkę...
_ Na polecenie PLW, został poddany 2 tygodniowej obserwacji...
_ Właściciele nie chcieli psa z powrotem...
_ Na 13/14.10 miał wyznaczony termin uśpienia, jednak po uzyskaniu informacji z obserwacji Borysa, PLW wyraził zgodę na danie psu szansy u szkoleniowca...
_ 17-ego po południu , po wysterylizowaniu, psiak wyjechał do szkoleniowca w Radomiu / nie bez przygód /... dojechał 18.10 po północy po przyśpieniu trafił do swojego kojca...
_ Koszt szkolenia, a w tym i hotelowania, to 600zł/m-c.

... wiele wyzwań przed psiakiem, a przy tym i przed nami... choć teraz niewiele możemy zrobić bezpośrednio, jedynie zbierać pieniążki na szkolenie i utrzymanie Borysa u Magdy....
*
Z niepokojem patrzymy w przyszłość Borysa... i tę "wychowawczą" i tę finansową.
Będziemy potrzebowały pomocy w utrzymaniu podrostka Oneczka u szkoleniowca- to kolejny giga psiak i do tego nawet nie możemy już szukać mu domu...
Dzisiaj Borys absolutnie nie nadaje się do adopcji ... jedyną szansą tego potężnego podrostka jest szkolenie.
Przed nim i szkoleniowcem ogromna praca... a przed nami wysiłek w zabezpieczeniu 600zł/miesięcznie... bardzo prosimy o pomoc.
>>>>>>
*
... tytuł wydarzenia jest w pełni uzasadniony i historią życia psiaka, jego niepewną przyszłością oraz wydarzeniami, które miały miejsce w czasie jego transportu do szkoleniowca... niestety w pełni uzasadniony :( !
********************
... wklejam pierwsze spostrzeżenia szkoleniowca Magdalena Bartoszewska... by pamiętać od czego Borys "zaczynał":

"Magdalena Bartoszewska
30 października o 09:44
Łatwo z Borysem nie będzie. Na razie nie ma możliwości wyprowadzenia go z boksu, ale zachowanie się zmienia na plus, choć nie jestem w stanie powiedzieć, do jakiego stopnia i jak szybko będzie się zmieniać. Na dziś
- agresja jest zdecydowanie słabsza
- po nasileniu zachowań terytorialnych, wyraźnie się zmniejszyły
- dużo straszenia zaczęło być " na pokaz", tak trochę od niechcenia. Specjalnie się Borys nie wysila
-przedwczoraj pierwszy raz wziął ode mnie jedzenie z ręki, ale natychmiast zaczął go przede mną pilnować, wczoraj wziął a pilnowane było dużo słabsze
- potrzeby społeczne ma silnie zdeprywowane i na te niezrealizowaną socjalność w nim onka liczymy ; pojawiło się juz szczekanie do mnie zamiast na mnie. zdarza się nawet, że Borys się zapomni i sie do mnie cieszy. Trwa to chwilę, ale budzi nadzieję.
Borys boi sie mężczyzn. W odniesieniu do mężczyzn strach hamuje agresję, ale nic w tym pozytywnego. Strach bardzo generalizuje. Ubrana w kurtkę męża jestem dużo bardziej straszna.
Tak więc dalej spokojnie dalej ciumkam do psa, który chowa swoje szablaste zęby i ma głupia i minę i liczymy na to, że zatęskni za towarzystwem na tyle, ze postanowi się ze mną zaprzyjaźnić. to wyłącznie jego decyzja i jest dla nas kluczowa. Ja mogę mu tylko dawać argumenty."

[/url]">http://10348292_929015887128419_877802295336521

 

Bardzo prosimy o pomoc dla tego młodzika :)

 

 

LINK DO EVENTU NA FB    https://www.facebook.com/events/745208905533644/745595675494967/?comment_id=749752875079247&notif_t=event_mall_reply

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak bywa ;) Wątek dawno rozsyłam ale rzadko uczestniczę teraz w eventach.Cały wolny czas poświecam na udostępnianie wydarzeń.Gdybym czytał,to już wcześniej wątek na Dogo by się znalazł a tak po powiadomieniu(zaznaczeniu) dowiedziałem się,że jest taka potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...