Jump to content
Dogomania

Flyball w Poznaniu


Ainhoa

Recommended Posts

Witam,

 

Czy znajdą się osoby, które są entuzjastami Flyballa w Poznaniu i będą chętni do podejścia do tematu skompletowania drużyny oraz klubu na poważnie ?

 

Chętnie pociągnęłabym ten temat i podjęła konkretne kroki w tej kwestii, jednak najpierw chciałabym zorientować się czy są osoby, które byłyby zainteresowane.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem bardzo zainteresowana. W sumie o flyballu dowiedziałam się niedawno, ale to jest to co najbardziej chciałabym ze swoim psem robić. Byłam zawiedziona, jak dowiedziałam się, że w Poznaniu nie ma drużyny i ostatecznie zdecydowałam się na agility, jednak chętnie ponownie zmieniłabym plany  :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ponieważ mój pies jest entuzjastą piłek, już kiedyś szukałam info na temat flyballu w Poznaniu. Niestety nic takiego nie znalazłam, a sama nie bardzo wiem jak zacząć wprowadzać psa w ten sport. Teraz trafiłam na tę notkę, i widzę, że jednak są osoby w Poznaniu, które byłyby chętne na trenowanie tego sportu. Tak więc gdyby taka drużyna miała zaistnieć, to ja jak najbardziej się na to piszę.

Link to comment
Share on other sites

Super ! Tracilam juz powoli nadzieje na to czy sa osoby chętne na stworzenie drużyny ale w takim razie na początek byloby 5 osob co juz jest jakimś początkiem. Co powiecie na spotkanie oraganizacyjne w weekend badz w przyszłym tygodniu ? Jesli ktos korzysta z Facebooka to jest tam również utworzona strona Flyball Poznan.

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie pomyślałam o spotkaniu jak zobaczyłam, ze kilka osób już się zebrało :) Jeśli o mnie chodzi to pasuje mi sobota, a z przyszłego tygodnia na pewno poniedziałek i czwartek. Nie wiem jak inne dni, bo nie pamiętam dokładnie jak mój grafik w pracy wygląda, jutro sprawdzę :) 

Link to comment
Share on other sites

Aj no to chyba przeniesiemy ten termin spotkania. Ja również w sobotę mam jeszcze Szlachetna Paczkę na głowie a w niedziele dogtrekking w Toruniu. Może jakieś propozycje. Kiedy macie wolne i widzicie możliwość spotkania ? ten weekend przed świętami ? czy raczej później ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

na początku najlepiej się spotkać, ustalic kto byłby zaangażowany na 100%, a potem zaprosić kogoś, żeby przeprowadził seminarium, Darek Radomski jest entuzjastycznie nastawiony do nowo powstających drużyn :) Tylko pamiętajcie, że zakup pełnego toru z boksem to dośc duży koszt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...