Jump to content
Dogomania

Czy może to być czas przed pierwszą cieczką?


adiiszek

Recommended Posts

Witam, u mojej 8 miesięcznej Shili zacząłem obserwować następujące rzeczy : 1. Łasi się jak kot i chce się tulić 2. Psy które wcześniej się z nią bawiły, teraz powąchają ją i mają ochotę ją przelecieć 3. Apetyt w normie, na dworze ogromne chęci zabawy ale...ciągle śpi. Non stop sen, sen, sen...przychodzimy, napije się i śpi. 4. Wydaje mi się, że psy też zaczepia, a gdy pies zaczepi ją od tyłu, od razu się kładzie i patrzy na niego. CZY MOŻLIWE, że moja mała spodziewa się pierwszej cieczki? Dziś podczas zabawy z ONkiem najpierw się nadstawiała, ciągle kładła, a potem gdy coś chciał, to zaczeła go gryźć i stała się strasznie dominująca, jak nigdy.

Link to comment
Share on other sites

czasami jest jej mało - u owczarka niemieckiego krwi jest co nie miara a u owczarka szwajcarskiego (długowłosego) nie wiedziałam że ma cieczkę do momentu gdy druga suka zaczeła się podniecać i psy zaczęły się nią bardziej interesować

bo krwi na początku nie było, a na pierwszy rzut oka patrzą na jej pipkę też ciężko było mi stwierdzić czy jest nabrzmiała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...