Jump to content
Dogomania

Kupie DONka


Recommended Posts

już jak sie tylko pokazały wszystkie dokladnie przejrzałam :cool3:
a dzis a Radomiu bylam i widziałam piesia identycznego jak Demon i nawet w tym samym wieku i podobny do Devila ale szedł z nim jakis chlopak, a ja z moim Łukaszem wiec pewnie by sie fochnał jak bym podeszla i zapytała a i tamtem by mnie wzial za wariatke postałam trche pogapiłąm sie na niego i nienasycona musiałam odejsc :placz:
a tak rzadko sie spotyka takie malutkie szaraczki w srodku miasta
a fotki oczywiscie sa na bierząco wstawiane tu:

[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=11601&PN=3[/URL]

(przepraszam jesli linkiem naruszylam regulamin jesli tak prosze usunac)

p.s. diabel to byl jak do mnie trafil teraz jest 10 diabłow w 1 :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']fajne dzieki !:multi:[/quote]
:diabloti: o! :eviltong:
ciesze sie ze sie podobaja, teraz niestety nie robiłam zdjec bo babcia wyrzuciła moja akumulatory do smieci bo myslała ze to zuzyte baterie,
kupili mi jakies badziewne i dopiero co wczoraj po wystawie zakupiłam znowu porzadne ale i tak chyba sie do braciszka na sesje wybiore bo moj aparat jest [bez komentarza]

a ja jestem na etapie poszukiwan godnego zaufania szkoleniowca dla Devila na terenach Lublina do systemateczego treningu moze mozecie kogos zaufanego/wypróbowanego polecic?
bo niestety musze sie przeprowadzic tam na ten rok na czas wyższej edukacji wrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maguta']a ja jestem na etapie poszukiwan godnego zaufania szkoleniowca dla Devila na terenach Lublina do systemateczego treningu moze mozecie kogos zaufanego/wypróbowanego polecic?[/quote]
Najlepiej chyba spytać Mch :cool3:

ps. a znasz może jakiegoś dobrego szkoleniowca w Radomiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maguta']:diabloti: o! :eviltong:
a ja jestem na etapie poszukiwan godnego zaufania szkoleniowca dla Devila na terenach Lublina do systemateczego treningu moze mozecie kogos zaufanego/wypróbowanego polecic?
bo niestety musze sie przeprowadzic tam na ten rok na czas wyższej edukacji wrrr...[/quote]
a to ty jestes z naszej wsi ???
ja moge ci polecic z czystym sumieniem T Wlizło [URL]http://www.malinois.pl/[/URL]
z tym ze to jest kilka km kolo lublina, bez samochodu ani rusz .

Link to comment
Share on other sites

no nie bede miec na studiach samochodu , planuje kupno w najblizszym czasie ale narazie nic sie nie moze fajnego trafic ,choc nie wykluczam ze moze to byc nagla decyzja i kupimy ,
wyobrazam sobie to mniej wiecej tak ze,
bede studiowała , a w weekendy bedzie przyjezdzał moj chlopak z Devilem i bedziemy trenowac , oczywiscie jesli znajde kogos w Lublinie.
mch nie jestem z Waszej "wsi" jestem ze swojej wsi hehe...do Lublina wyjezdzam jak powiedziałam na edukacje wyzsza [studia] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...