Jump to content
Dogomania

Filton-szczeniak rasy beagle


Kuba_Filip

Recommended Posts

Witam, chciałem wam przedstawić mojego psiaka rasy Beagle. Urodził się 17.01.2004r., waży 2,72kg i od piątku mieszka u mnie :) . Oczywiście jak każdy szczeniak uwielbia się bawić i spać. A oto jego zdjęcie: P1010047.jpg

Niebawem więcej zdjęć (mam ich już kilkadziesiąt.... :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałem wam przedstawić mojego psiaka rasy Beagle. Urodził się 17.01.2004r., waży 2,72kg i od piątku mieszka u mnie :)

Serdecznie zapraszamy do "Ras - Gończe" do wspólnej galerii całej grupy VI. Pozwoliłam sobie już tam wrzucić zdjęcie Twojego psiaka. Mam nadzieję, że będziesz nam pokazywał następne zdjęcia Filtona.

Poza tym w naszej galerii można pogadać z kimś kto ma takiego samego psiaka, podobne radości i kłopoty z nim związane.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Chciałem wam pokazać więcej fotek mojego szczeniaka Filtona.

Pierwszą już wszyscy znają.

P1010047.jpg

A teraz zacznijmy od początku. Oto Filton z bratem i siostrą w wieku 13dni.

Filton to ten po prawej:

1_3psiaki.jpg

Następnie szczeniaki wraz z matką. Ten chłopak na zdjęciu to ja. :lol:

2_psiaki_kuba.jpg

Na tym zdjęciu siedzę z Filtonem na kolanach jeszcze w hodowli (w piątek 5 Marca 2004r., tego dnia zabrałem go do domu :) )

P1010027.jpg

Pierwszy dzień w nowym domu.

Filton_spi_w_legowisku_1.jpg

filton_w_legowisku1.jpg

P1010048.jpg

P1010049.jpg

P1010203.jpg

Narazie tyle zdjęć. Mam ich jeszcze dużooooo więcej, więc pokażę w przyszłości. Następne zdjęcia będę pokazywał w galerii ras gończych adres: http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=10813&postdays=0&postorder=asc&start=135 Pozdrawiamy Kuba i Filton (muszę sobie zmienić nick hehe)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...