Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

I jaki ma nowy numer?

Niestety numeru nie znam, ale nie wiem, czy w ogóle będzie mieć nowy. Pani brała Kudłatego na początku "na próbę", czy się dogada z kotem i Piotrek miał zanieść umowę do podpisania. Nie wiem, czy zdążył...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-wolontariuszki z katowickiego schroniska a co byście powiedziały żeby wzorem wolontariuszy ze schroniska w Sosnowcu założyć  stronę np. na Fb na której prezentowałybyście psiaki -staruszki lub te które szczególnie zle znoszą pobyt w schronisku? Co Wy na to?

Dobrym pomysłem jest również  utworzenie-o ile to możliwe NA STRONIE SCHRONISKA -takiej podstronki z psiakami które PILNIE potrzebują domu i tam też byłyby opisane te które pobyt w schronisku znoszą najgorzej...........Co o tym myślicie?

 

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, Beti-Buba napisał:

Cioteczki-wolontariuszki z katowickiego schroniska a co byście powiedziały żeby wzorem wolontariuszy ze schroniska w Sosnowcu założyć  stronę np. na Fb na której prezentowałybyście psiaki -staruszki lub te które szczególnie zle znoszą pobyt w schronisku? Co Wy na to?

Dobrym pomysłem jest również  utworzenie-o ile to możliwe NA STRONIE SCHRONISKA -takiej podstronki z psiakami które PILNIE potrzebują domu i tam też byłyby opisane te które pobyt w schronisku znoszą najgorzej...........Co o tym myślicie?

 

Psy, które źle znoszą pobyt w schronisku, czy są starsze i szukamy im pilnie domu, są ogłaszane na FB naszej Fundacji Przystanek Schronisko. Za to na stronie www fundacji w zakładce psy do adopcji (http://przystanekschronisko.org/adopcje/psy/) w pierwszej kolejności pokazywane są te, które pilnie szukają domu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, aniah napisał:

Psy, które źle znoszą pobyt w schronisku, czy są starsze i szukamy im pilnie domu, są ogłaszane na FB naszej Fundacji Przystanek Schronisko. Za to na stronie www fundacji w zakładce psy do adopcji (http://przystanekschronisko.org/adopcje/psy/) w pierwszej kolejności pokazywane są te, które pilnie szukają domu.

O to świetnie-dziękuję za informację :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ala56 napisał:

A colaki, które  pojawia sie w schronisku bardzo prosze przesylac do mnie [email protected]  lub na PW na stronie SOS z collie..   Wasza Inka od paru dni ma nowy dom, trochę czasu była w hotelu . Pozdrawiam

Dziękujemy za informację i cieszymy się, że ma dom :)
W razie czego będziemy pisać ;)

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku, na stronie schroniska jest błąd. Pies z nr 833/15 ma na pewno jakiś inny numer, bo Narya, którą dostałam w czwartek go ma - taki ma na obroży, a pani Ania potwierdziła, że to na stronce jest coś nie tak. Jakbyś mogła przy okazji poprawki dać mojej któreś foto z tych https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Narya833155Lat45Cm12KgSandraSzymanska

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Feanarme napisał:

Maciaszku, na stronie schroniska jest błąd. Pies z nr 833/15 ma na pewno jakiś inny numer, bo Narya, którą dostałam w czwartek go ma - taki ma na obroży, a pani Ania potwierdziła, że to na stronce jest coś nie tak. Jakbyś mogła przy okazji poprawki dać mojej któreś foto z tych https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Narya833155Lat45Cm12KgSandraSzymanska

Ostatnio słyszałam rozmowę, że Riko (ten, o którym mówisz) ma właśnie numer 833/15 i ma złą obrożę (tam ma 828/15). :D Chyba trzeba się przejść do biura i sprawdzić wg chipa ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, aniah napisał:

Ostatnio słyszałam rozmowę, że Riko (ten, o którym mówisz) ma właśnie numer 833/15 i ma złą obrożę (tam ma 828/15). :D Chyba trzeba się przejść do biura i sprawdzić wg chipa ;)

hmm no to żeś mnie teraz zaskoczyła, bo pani Ania na pewniaka odpowiedziała, mówiła nawet, że też zgłaszała ten błąd. Chyba faktycznie następnym razem trzeba będzie to wyjaśnić.

 

A ja znalazłam chwilę czasu, więc wątek założyłam. Zapraszam do Nary'i ;)

img%5D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maciaszek napisał:

Mam pytanie - kto obsługuje teraz
- FB
- główną stronę fundacyjną
- PIcassę?

Fb schroniska i Fundacji zajmujemy się w kilka osób - głównie ja, Ania i dwie Gosie.

Co do fundacyjnej strony www, to różnie - część na pewno obsługuje Piotrek, część ja, a aktualności Bożena Bieras... Może ktoś coś jeszcze, nie wiem.

Na picassę każdy sam wrzuca zdjęcia, Ania panuje nad tym, żeby albumy psów wyadoptowanych po pewnym czasie usunąć, a tylko kilka zdjęć przenieść na inne konto.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa z numerami wyjaśniona - Riko ma 828/15, a Narya prawdopodobnie 833/15 (w biurze powiedzieli, że jakaś suczka, więc pewnie ona) ;) Ale nie wiem, co to za pies, który ma na stronie 828/15, może w ogóle go już w schronisku nie ma...

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, aniah napisał:

Sprawa z numerami wyjaśniona - Riko ma 828/15, a Narya prawdopodobnie 833/15 (w biurze powiedzieli, że jakaś suczka, więc pewnie ona) ;) Ale nie wiem, co to za pies, który ma na stronie 828/15, może w ogóle go już w schronisku nie ma...

Dzięki za info :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...