Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Dostałam na pw taką wiadomość:
"Witaj! Bardzo pilnie potrzebuję kogoś do sprawdzenia domu stałego dla suczki, w Katowicach. znasz kogoś, kto mógłby to zrobić? Sunia jest z Białegostoku i ma szansę na dom stały w Katowicach. Pozdrawiam. Dorota."

 

Czy ktoś by mógł, albo zna kogoś kto by mógł sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

Potrzebna pomoc w sprawdzeniu domu dla suni z Białegostoku. Dom w Zabrzu ( nie w Katowicach ale w Zabrzu ), ul. Kasztanowa. Bardzo prosze .......kto mógłby nam pomóc.?

 w poniedziałek zapytam panią, z dt Kory, na razie jest zagranicą, jeżeli to blisko to może sie zgodzi, 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na pw taką wiadomość:
"Witaj! Bardzo pilnie potrzebuję kogoś do sprawdzenia domu stałego dla suczki, w Katowicach. znasz kogoś, kto mógłby to zrobić? Sunia jest z Białegostoku i ma szansę na dom stały w Katowicach. Pozdrawiam. Dorota."
 
Czy ktoś by mógł, albo zna kogoś kto by mógł sprawdzić?

Też otrzymałam takie zapytanie. Dokładnie chodzi o Zabrze-rozmawiałam z tą babką telefonicznie.Zaproponowałam wolontariuszy ze schroniska w Zabrzu,jeśli z nimi się nie uda spróbuję poprosić moich znajomych z Zabrza o pomoc.
Link to comment
Share on other sites

Jest zgoda, proszę o kontakt, opiekunka z Zabrza pojedzie na wizytę przedadopcyjną
Mój telefon: 503-364-290
od 15 do 19 wracam do Katowic i prowadzę samochód (wtedy nie odbiorę telefonu) przed i po tej godzinie można dzwonić

Och nie doczytałam, prośba ma więc szansę na pozytywny finał.
Link to comment
Share on other sites

Dwa dni temu trafił do nas taki kawaler:

DSC_9755.JPG

 

Jego wiek został oceniony na 8-10 lat. Jest spokojny i przyjazny, choć odrobinę wystraszony nowym miejscem. Niestety pobyt w schronisku mu zdecydowanie nie służy. Ma duże problemy z załatwianiem potrzeb fizjologicznych - silne zatwardzenie znacznie utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Wykryto u niego też problemy z sercem, na które obecnie dostaje leki. Schronisko to nie jest dobre miejsce dla niego...
Szukamy dla Dziadzia domu, choćby tymczasowego! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...