Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Wczoraj do schroniska przyszli Państwo z psem i zwrócili się do nas o pomoc w znalezieniu mu domu. Niestety nie mogą się nim dłużej zajmować, chociaż był z nimi 11 lat :( Poniżej wstawiam opis i zdjęcie. Maciaszku, czy można go umieścić na stronie schroniska?

 

Largo to 11-letni, średniej wielkości psiak. Niestety jego właściciele nie mogą się nim dłużej zajmować i próbują znaleźć mu nowy dom. Jeśli w ciągu dwóch tygodni się nie uda, psiak trafi do schroniska!

Largo jest łagodny, spokojny i wesoły. Lubi kontakt z człowiekiem, zarówno dorosłym, jak i z dziećmi. Do większości psów jest przyjazny; lubi także koty. Lubi biegać, choć jego wiek, nie pozwala mu już na takie harce jak kiedyś. Nie lubi zostawać sam w domu, ale niewykluczone, że przy obecności innego psa, by się to zmieniło. Jest to pies czujny i potrafi bronić podwórka. Choć preferowany dla niego dom, to dom z ogrodem, to nie jest to pies do pilnowania.

Kontakt do właściciela: Krzysztof 502840660

 

DSC_7332.JPG

 

Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Largo11Lat#

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku, amstaffka (388/15) pilnie szuka DT/DS!

Ma ok. 6-8 lat,  jest łagodna. Jest po operacji usunięcia rozległego tłuszczaka okolicy lewej pachwiny, tłuszczaka na brzuchu, zmiany wytwórczej na przyśrodkowej stronie prawego uda i zmiany uszypułkowanej okolicy lewej kulszowej.

 

Niestety więcej o niej nie wiemy :( Być może znajdzie się dla niej DT, ale to Bożena musi jeszcze potwierdzić.

 

DSC_7485.JPG

Link to comment
Share on other sites

Maciaszku, amstaffka (388/15) pilnie szuka DT/DS!

Ma ok. 6-8 lat,  jest łagodna. Jest po operacji usunięcia rozległego tłuszczaka okolicy lewej pachwiny, tłuszczaka na brzuchu, zmiany wytwórczej na przyśrodkowej stronie prawego uda i zmiany uszypułkowanej okolicy lewej kulszowej.

 

Niestety więcej o niej nie wiemy :( Być może znajdzie się dla niej DT, ale to Bożena musi jeszcze potwierdzić.

 

DSC_7485.JPG

Z tego co wiem, to amstaffka już w DT :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

amstafka jest w dt i na stronie lepiej żeby była, bo dziś kupiłam jej karmę, i by ła dziś u weta, jej operacja kosztowała 240 zł, wiec warto jej to napisać w opisie. Mam dostać jej domowe zdjęcia, Z tego co mówił dt to jak na razie jest psem wyjątkowo grzecznym, ale ma problemy z jelitami i skórą. Zapytam dt czy można dać do opiekunki namiar

Link to comment
Share on other sites

Bożena ja już do niej pisałam o tym przy okazji wysyłania jej umowy dt. Mam tez zamiar założyć jej album na fb i stworzyć jakiś opis, jak tylko dostane jakieś info od Pani. Faktury również mam i wrzucę do jej albumu. Chyba, że Ty chcesz się zająć jej opisem itp? Bo nie ma sensu żebyśmy obie tą Panią bombardowały telefonami i wiadomościami z prośbą o to samo.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z opiekunką dziś dość długo, mam dostać jeszcze jakieś szczegóły odnośnie zachowania suni. Telefon można podać: Gizela - 665-320-077.

 

Jutro ma sprawdzić jak zostaje sama w domu.

Sunia najprawdopodobniej sporo rodziła, ma mocno naciągnięte sutki.

 

Jest bardzo karna, reaguje na każde polecenie. Nie potrafi się bawić, nie wie do czego służy piłeczka czy szarpak.  Gdy pies szczeka na nią odwraca głowę i nie reaguje, jeszcze ani raz nie szczeknęła, nawet jak dzwoni dzwonek do drzwi. Jest bardzo wpatrzona w opiekunów, macha do nich cały czas ogonem i cały czas się w nich wpatruje, jakby czekała na polecenia. Uwielbi jeździć autem, jak tylko otworzy się  samochód to od razu wskakuje.  Może mieć alergię, jej skóra nie jest w najlepszym stanie, ale dostanie inna karmę i odżywkę. Na razie nie jest wysterylizowana. 

 

Jest też dość dziwny epizod, chyba tak była nauczona. Gdy przyszli goście poszła do innego pokoju - sama - bez żadnego polecenia.

Link to comment
Share on other sites



Jest bardzo karna, reaguje na każde polecenie. Nie potrafi się bawić, nie wie do czego służy piłeczka czy szarpak. Gdy pies szczeka na nią odwraca głowę i nie reaguje, jeszcze ani raz nie szczeknęła, nawet jak dzwoni dzwonek do drzwi. Jest bardzo wpatrzona w opiekunów, macha do nich cały czas ogonem i cały czas się w nich wpatruje, jakby czekała na polecenia.

Jest też dość dziwny epizod, chyba tak była nauczona. Gdy przyszli goście poszła do innego pokoju - sama - bez żadnego polecenia.

Może jest jeszcze niepewna, a może żyła w domu, w którym obrywała za byle co i była psem dla "szpanu" :(
Trzymał kciuki za sunieczkę.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...