Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Od jakiegoś czasu próbuję się skontaktować z numerem telefonu zamieszczonym przy Librze. Niestety numer jest chyba nieaktywny, nikt nie odbiera ale po jakimś czasie włącza się chyba poczta głosowa, ale bez zapowiedzi. Nie wiem czy nie usunąć Libry ze strony bo to bez sensu publikować psa, którego i tak nie da się adoptować.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę Was zaprosić na bazarzysko? Tym razem zrobiłam na FB! Link w moim podpisie :)

 

Ps. W sąsiednim bloku zamieszkała mała Luna, szczeniaczka ze schronu, taka beżowo szara, wesoła i rozbrykana. Ciągle nawiewa, mam nadzieję, że ludzie sobie poradzą, już ich na szkolenie zaprosiłam dla szczeniaczków ale nie przyszli...

Link to comment
Share on other sites

23 lutego znalazlam piesia i został on odwieziony do schroniska. powinien byc jeszcze na kwarantannie. chcialabym wiedziec co z nim :) 

pies duzy, w typie onka. grzeczny.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10428009_689483541162714_8440218990186254867_n.jpg?oh=edb720f1280fe77212a0e1bcb97f2e37&oe=55868451&__gda__=1433546893_50a4d4c88815931c818489692a4b97c9

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób z fundacji ''Przystanek schronisko''- czy planujecie mieć stoisko w tym roku w spodku na wystawie psów? Ponieważ każdy z wystawców ma otrzymać od firmy Bosch 1 kg. karmy, wyszedł pomysł, aby podzielić się z potrzebującymi psiakami ze schroniska. Jedna pani nawet utworzyła w tej sprawie wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/363508773836581/

Link to comment
Share on other sites

23 lutego znalazlam piesia i został on odwieziony do schroniska. powinien byc jeszcze na kwarantannie. chcialabym wiedziec co z nim :)

pies duzy, w typie onka. grzeczny.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10428009_689483541162714_8440218990186254867_n.jpg?oh=edb720f1280fe77212a0e1bcb97f2e37&oe=55868451&__gda__=1433546893_50a4d4c88815931c818489692a4b97c9

 

Dzisiaj byłam w schronisku. Wieczorem albo jutro rano na stronie internetowej pojawią się zdjęcia psiaków.

Przyprowadzono mi podobnego psiaka, ale nie był tak duży, jak piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób z fundacji ''Przystanek schronisko''- czy planujecie mieć stoisko w tym roku w spodku na wystawie psów? Ponieważ każdy z wystawców ma otrzymać od firmy Bosch 1 kg. karmy, wyszedł pomysł, aby podzielić się z potrzebującymi psiakami ze schroniska. Jedna pani nawet utworzyła w tej sprawie wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/363508773836581/

Czy mi się wydaje, czy widzę brak zainteresowania? Szkoda, bo jestem pewna, że sporo karmy by się uzbierało :( Ponad 3000 wystawców, każdy 1kg karmy dostanie, wiele osób pewnie swój ''przydział'' chętnie by oddało...
 

Link to comment
Share on other sites

Czy mi się wydaje, czy widzę brak zainteresowania? Szkoda, bo jestem pewna, że sporo karmy by się uzbierało :( Ponad 3000 wystawców, każdy 1kg karmy dostanie, wiele osób pewnie swój ''przydział'' chętnie by oddało...
 

wysłałam do dziewczyny prośbę o telefon, nie dostaliśmy żadnego maila choć tak napisała, nie ma z nia kontaktu, w czasie pracy nie mogę niczego załatwiać, a muszę wiedzieć u kogo można dostać np. pozwolenie na przybycie fundacji na wystawę

Link to comment
Share on other sites

Pilne -  pojechał już do dt! Jest bezpieczny!

Do schroniska trafił szczeniaczek - maleńki, ma początki ząbków, ale wymaga opieki większej niż zapewnia schronisko - potrzebny natychmiastowy dom tymczasowy!!!

Szczeniaczek to samiec o umaszczeniu czekoladowym z białymi skarpetkami, śliczny!

Kontakt: 503-364-290

Zapewniamy zwrot kosztów opieki weterynaryjnej!

 

 

11071960_959775680723351_241262662744115

Link to comment
Share on other sites

Dziś zgłosiłam psa (ludzie mieszkający obok interweniowali), którego dokarmiają okoliczni ludzie. Pies jest zamknięty na podjeździe do budynku. Nie wygląda źle, ale ma kupę futra, wokoło są puste garnki i miski, dom jest niezamieszkały, na pewno nie ma miski z wodą. Nie mam pewności czy ktoś u niego nie bywa, ma ładną, chyba w miarę nową budę, szmaty z budy wyciągnięte na zewnątrz. Próbowałam zrobić zdjęcie, ale mam tylko koniec ogona, pies jest rudo kremowy, ładny, bardzo skoczny i broniący posesji, próbował odgryźć mi rękę z telefonem i miałam szczęście, że telefon upuściłam na zewnątrz a nie wewnątrz. Może ktoś mieszka w pobliżu i mógłby zobaczyć późnym popołudniem czy ktoś go odwiedza? Sąsiedzi twierdzą, że oni go karmią, ale na podwórku nie było zbyt wielu odchodów co sugeruje, że ktoś tam bywa, choć skrzynka na listy pełna reklamy.... Adres - Pietrusińskiego 17

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...