Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Nieaktualne , sunia złapana :klacz: :klacz:

 

Zaginęła suczka !!!!

01.12.2014 w Dąbrowie Górniczej na ulicy Wojska Polskiego zaginęła niewielka biała suczka z brązowym łebkiem i białą plamką na głowie.
Ma różową obrożę i czarną smycz flexi z którą się wyrwała .
Suczka ma kubraczek pozabiegowy ponieważ jest świeżo po sterylce.
Kilka dni temu została adoptowana ze schroniska, nie zna terenu może być przestraszona. Dla znalazcy nagroda !!!!!

Tel 697 509 994   Tel 500 083 388 Tel 501 461 355

2u76iix.jpg

Link to comment
Share on other sites

Może warto uprzedzać adoptujących, że pies ze schroniska przez kilka pierwszych tygodni jest zdezorientowany. Może dziwnie reagować, bo miał wiele stresów, a adopcja to kolejna zmiana w życiu. I zanim się zorientuje, że to już na stałe i jest dobrze, mija sporo czasu.

I że nie powinno się go puszczać ze smyczy, a zamiast obroży zakładać szelki.

 

No szlag może trafić ile energii idzie za przeproszeniem psu w budę, a koniec jest prozaiczny - pies zerwał się ze smyczy i zaginął.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do 3-tygodniowego maleńtasa, którego zabrałam wczoraj ze schroniska na dom tymczasowy: http://www.dogomania.com/forum/topic/144563-3-tygodniowy-tadzio-walczy-o-nowe-%C5%BCycie-pomo%C5%BCecie-mu/

 

001.JPG

 

 

Szczególnie gorąco zapraszam osoby, które prowadzą stronę Fundacji (zakładka "Cierpieniem pisane") oraz mają wgląd do wpłat wpływających na fundacyjne konto. Podpowiecie do kogo mam się zwracać w tych dwóch sprawach?!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do 3-tygodniowego maleńtasa, którego zabrałam wczoraj ze schroniska na dom tymczasowy: http://www.dogomania.com/forum/topic/144563-3-tygodniowy-tadzio-walczy-o-nowe-%C5%BCycie-pomo%C5%BCecie-mu/

 

001.JPG

 

 

Szczególnie gorąco zapraszam osoby, które prowadzą stronę Fundacji (zakładka "Cierpieniem pisane") oraz mają wgląd do wpłat wpływających na fundacyjne konto. Podpowiecie do kogo mam się zwracać w tych dwóch sprawach?!

Zdecydowanie najlepiej do Beaty :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie  :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych  :) Z góry dziękuję  :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...