Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Shiva (aktualnie - Luna),już od prawie tygodnia z nami.

Aktualnie po wizycie u weterynarza,walczymy z infekcją.

No trudno - razem ze swoją siostrą,spią z nami w łóżku.

To znaczy - śpią z Kasią,bo ja przeniosłem się na kanapę :)

 

Zamieniły się miskami...Luna je z miski owczarzycy i swojej :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hej Ciotki! Poszukuję nowego, dobrego domku dla 2,5 – letniego Aresa. Dotychczasowa rodzina, z którą Ares mieszka od szczeniaka jest w wielkiej rozpaczy ponieważ z powodów finansowych zmuszona jest Aresowi poszukać innego domu.

Ares jest owczarkiem niemieckim (posiada metrykę urodzenia, nie posiada rodowodu) o fantastycznym usposobieniu. Kompletnie nie wykazuje zachowań agresywnych, jest przyjazny zarówno w stosunku do dorosłych jak i do dzieci. Chętnie bawi się z mniejszymi psami, natomiast zdarza mu się nie tolerować dużych psów. Na spacerach jest bardzo energiczny, uwielbia bieganie za patykami rzucanymi przez opiekuna. Umie ładnie chodzić na smyczy. Spuszczony z niej wraca do nogi, choć czyni to niechętnie. W domu jest spokojny i bardzo grzeczny. Nie niszczy, nie wskakuje na kanapy. Od szczeniaka uczony jest, że domownicy mogą włożyć rękę do jego miski z jedzeniem lub ją zabrać. Je na komendę „dobrze – weź”. Zna również inne podstawowe komendy. Jest nauczony jeżdżenia samochodem. Z racji swoich rozmiarów jeździł w bagażniku. Ares obecnie żywiony jest suchą karmą. Ma aktualne szczepienia, jest odrobaczony, nie jest wykastrowany. Na skórze łap i pyska ma zmiany skórne spowodowane drapaniem się nasilającym się okresowo od kilku miesięcy. Przyczyną jest z pewnością alergia, niestety alergen nie został jeszcze zdiagnozowany.

Kontakt w sprawie adopcji do mnie poproszę: 790 420 278

 

mms_20141119_213307.jpg 

 

mms_20141119_213248.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochani, czy ktoś mógłby pomóc odebrać psa ze schroniska w niedzielę 23.11 i podwieźć go kilkanaście kilometrów za Katowice, gdzie z trasy odebrałaby go osoba, która zawiezie psa do hoteliku koło Starachowic? Oczywiście w papierach podam moje dane, jutro mam ustalić wszystko ze schroniskiem. Bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

cześć ciotki. Zapraszam wszystkich na wątek Lemona, którego dziś znalazłyśmy z Martą leżącego na ulicy. Dowiedziałyśmy się, że został porzucony i od tygodnia koczuje na środku tej jezdni :(
Jeśli nie znajdziemy mu domu dosłownie migiem, to do końca tego tygodnia trafi do naszego schronu :(
Zdaje się być psem idealnym. Tęskni za bydlakiem, który wywalił go na ulicę...
 

1656290_394276957404601_6804345777851137

http://www.dogomania.com/forum/topic/144179-sp%C4%99dzi%C5%82-tydzie%C5%84-le%C5%BC%C4%85c-na-%C5%9Brodku-jezdni-porzucony-lemon-b%C5%82aga-o-ratunek-przed-schroniskiem/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na początek kilka sprawa techniczna.
Nie wiem kto z Was pilotuje teraz Picassę, ale te psiaki znalazły domy: 862/14, 863/14, 864/14, 752/14 (Willy) i 791/14 (Ginny). Tak podało mi biuro schroniska.

Heniek ma numer 637/14.

Sasza jeszcze do wyjaśnienia, ale na razie niech zostanie z numerem 745/14.

 

Teraz druga kwestia.

Kojarzycie czy ten szczenior jeszcze jest w schronie? Był w klatce na korytarzu.

 

869-14.JPG

Link to comment
Share on other sites

Katowice!

Adoptowana w sobotę Fifi  

uciekła dziś rano podczas porannego spaceru, przestraszyła się dużego psa i wyrwała się razem ze

smyczą... Miała niebieską obrożę z adresatką i zwykłą czarną smycz.

 

Uciekła w lasku przy ul. Panewnickiej przy osiedlu domków szeregowych.

 

Jeśli ktoś mógłby pomóc w poszukiwaniach i rozwieszaniu plakatów będziemy wdzięczne...

 

i4q0l4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...