Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

UWAGA! Pilnie poszukiwany dom stały bądź tymczasowy dla suni 990/13. Bidulka fatalnie znosi pobyt w schronisku (takie jest podejrzenie pracowników). Okalecza się. Ma porozwalane uszy. Dwie rany na szyi. Z czego jedną bardzo duża, wygląda jakby miała poderżnięte gardło :(.
Siedzi teraz w klatce na korytarzu, w kołnierzu.

Zastanawiam się czy to nie jakaś choroba skóry, skoro drapie i rozdrapuje się. Ale to tylko moje domniemywanie. Pani Ania mówiła, że sunia bardzo źle czuje się w schronie, w sensie psychicznym.

Myślcie intensywnie!

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiła zmiana terminu szkolenia na 10 grudnia 2013 r., również na godzinę 17:00 (sala konferencyjna w Urzędzie Miasta Katowice - ul. Francuska 70), niestety jest bardzo duża ilość chętnych a miejsc siedzących jest 50, nie możemy każdemu zagwarantować miejsca siedzącego bo zapisało się już ponad 70 osób, część z nich na pewno nie przyjdzie, ale dokładnie nie znamy ilości chętnych uczestników.

pozdrawiam Bożena Sobieszek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']UWAGA! Pilnie poszukiwany dom stały bądź tymczasowy dla suni 990/13. Bidulka fatalnie znosi pobyt w schronisku (takie jest podejrzenie pracowników). Okalecza się. Ma porozwalane uszy. Dwie rany na szyi. Z czego jedną bardzo duża, wygląda jakby miała poderżnięte gardło :(.
Siedzi teraz w klatce na korytarzu, w kołnierzu.

Zastanawiam się czy to nie jakaś choroba skóry, skoro drapie i rozdrapuje się. Ale to tylko moje domniemywanie. Pani Ania mówiła, że sunia bardzo źle czuje się w schronie, w sensie psychicznym.

Myślcie intensywnie![/QUOTE]

Zrobię psince firmówkę, tylko do kogo mam dać kontakt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']UWAGA! Pilnie poszukiwany dom stały bądź tymczasowy dla suni 990/13. Bidulka fatalnie znosi pobyt w schronisku (takie jest podejrzenie pracowników). Okalecza się. Ma porozwalane uszy. Dwie rany na szyi. Z czego jedną bardzo duża, wygląda jakby miała poderżnięte gardło :(.
Siedzi teraz w klatce na korytarzu, w kołnierzu.

Zastanawiam się czy to nie jakaś choroba skóry, skoro drapie i rozdrapuje się. Ale to tylko moje domniemywanie. Pani Ania mówiła, że sunia bardzo źle czuje się w schronie, w sensie psychicznym.

Myślcie intensywnie![/QUOTE]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IndrXDrB8F8/Un5UY_Ni03I/AAAAAAADd1U/WDm9Z6LL_j0/s640/P1080812.JPG[/IMG]

Biedactwo małe ... :(

Link to comment
Share on other sites

Pekińczyk trafił we wspaniałe ręce, ale sprawa nie ma się tak jak ja przedstawiało schronisko

Po pierwsze piesek jest po wypadku i biodro jest zwichnięte i on musi mieć wykonaną operację a nie "może" bo po prostu cxały czas go boli i przez to nie potrafi normalnie chodzić, dziś był na badaniach i wenflon miał dlatego, że miał podawane środki p.bólowe bez których nie potrafi funkcjonować, a nie jak naiwnie myślałam po kastracji...

Dziś zapłaciła za diagnozę i badania 250 zł, koszt operacji przeszło 600 zł, opiekunka nie chce oddać pieska, ale prosi o pomoc przy finansowaniu operacji

Wstępnie zgodziłam się na pomoc 500 zł, umowę na dom stały podpiszemy po operacji

mam drugą niemiłą wiadomość Lili, która jest w dt w Tychach jednak nie będzie miła domu stałego u siostry opiekunki tymczasowej i musi szukać domu, Kamila ma mi wysłać nowe zdjęcia i opis Lili, sunia ma świetny charakter i mam nadzieję, że szybko znajdzie dom, ale jestem zła, że zdjęliśmy ją ze strony bo przecież przywiązała się już do Kamili i przez cały ten okres nie szukała domu stałego na życzenie opiekunki z dt, która powiedziała, że dom juz ma...

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie znam numeru. Ale chłopakowi bardzo nie spodobał się powrót do schroniska. Schował się pod kanapę i nie chciał wyjść. Nawet straszył zębami. W końcu p. Mirka z Patrykiem przesunęli kanapę i dopiero udało się go złapać...

Link to comment
Share on other sites

kurczę to jest straszne.. współczuję Ferdkowi, bo to fajny pies, ale ma zadziorny charakter, dlatego przyszły właściciel powinien głęboko się zastanowić czy ma podejście do psów, szczególnie takich.. żadnemu psiakowi nie spodobałoby się takie wędrowanie od domu do domu z przystankami na schronisko.. w końcu zamknie się w sobie :-(

Link to comment
Share on other sites

Pod naszą opieką jest chłopczyk. prześliczny york :smile: cudny chłopak :smile: ok 3 lat. wykastrowany ...zadbany ..mega sympatyczny i uroczy. Znaleziony zamknięty w kotłowni w Sosnowcu - Zagórzu na osiedlu niedaleko Macro i Castorramy!!!!!! Dziewczynki mam nadzieję że ktoś go szuka!!! Przejrzałam na szybko internet ale nic nie znalazłam :-( proszę pomóżcie !!!!!!
[INDENT] [URL="http://naforum.zapodaj.net/7a43346865df.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a43346865df.jpg[/IMG][/URL]



[URL="http://naforum.zapodaj.net/a33d7d60ae35.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a33d7d60ae35.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Czy Ferdek ma wątek? Wydarzenie na fejsie? Bo nie wiem czy tworzyć.. Na stronie schroniska nawet go nie ma.
Od dziś go mam, ale z taką "kartą" nie wiem czy znajdzie dom.. Ludzie też utrudniają, bo nawet nie potrafią powiedzieć, co się stało.. Pies nie atakuje ot tak, bo nagle mu to na myśl przyjdzie :angryy:

Edited by Natka28
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natka28']Czy Ferdek ma wątek? Wydarzenie na fejsie? Bo nie wiem czy tworzyć.. Na stronie schroniska nawet go nie ma.
Od dziś go mam, ale z taką "kartą" nie wiem czy znajdzie dom.. Ludzie też utrudniają, bo nawet nie potrafią powiedzieć, co się stało.. Pies nie atakuje ot tak, bo nagle mu to na myśl przyjdzie :angryy:[/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240060-Malutkiemu-Ferdkowi-grozi-eutanazja-pilnie-szuka-domu-stałego-lub-tymczasowego[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...