Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

[SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]UWAGA! PILNE![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]Pan u którego była Milva, Hektorek i mała suczka jest w szpitalu, nie wiadomo kiedy wróci i czy jeśli wróci będzie w stanie opiekować się pieskami. Musimy pilnie zabrać Milvę i małą sunię, pani która mieszka niedaleko chce wziąć Hektorka, ale trzeba zrobić wizytę przedadopcyją. [COLOR=#0000ff][B]PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000000]musimy przywieźć Milvę i małą sunię do Katowic! Pan mieszka w okolicach Ojcowa.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]Nie wiem jak Milva zniesie powrót do schroniska, może dałoby się zorganizować DT?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

transport jest - na naszego Pawła zawsze można liczyć, już tyle razy nam pomagał z transportem i teraz też nie zawiódł, oczywiście pokryjemy mu koszty transportu, Paweł przywiezie tez sunię (ma niecały rok i już szczeniaki - na szczęście 1), więc samochód będzie miał pełen psów...

Mam nadzieję, że dom Hektorka okaże się super i nie bedzie jechał do Katowic z 4 psami...

Wszystko wyjaśni sie około 20:00 - od 19:00 jest umówiony z sąsiadka na odbiór Milvę (teraz Milenki), suni i szczeniaka, a potem maja jechać na wizytę do Hektorka, trzymajcie kciuki za to żeby dom był odpowiedzialny i dobry i żeby Hektorek ne musiał wrócić do schroniska!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki czy znacie może na terenie Katowic dobrego kardiologa, którego mogłybyście polecic?
W sumie to nie muszą byc Katowice tylko wydaje mi się, ze czytałam na którymś wątku coś o jakiejś pani doktor, która pracuje u Czogały...[/QUOTE]
w Brynowie jest pan doktor, który specjalizuje się w kardiologii natomiast ja z czystym sumieniem mogę polecić w Bytomiu panią Bednarską, lecznica przy ul. Arki Bożka. mojego psiaka prowadziła kardiologicznie do starości i pewnie gdyby nie raczycho to serduszko nadal by biło.

Link to comment
Share on other sites

Hektorek też jedzie do schroniska, był na łańcuchu, warunki straszne...

Paweł i Paulina właśnie jadą do nas bogatsi o 4 psy:
nasz Hektorek
nasza Milva
sunia przygarnięte przez pana zimą - wiek poniżej roku i jej szczeniak - nie wiem jaka płeć...

nic tylko płakać....

pomóżcie je ogłaszać, Hektorek to jeden z psów idealnych, nie wiem za co go tyle nieszczęścia spotkało
[B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224786-Hektorek-po-raz-3-w-schronisku-Ale-los-się-do-niego-uśmiechnął-)-Znalazł-dom[/url]!!!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204278-Milva-Dwuletnia-suczka-szuka-domu-[/url]![/B]

Edited by soboz4
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie kosztów przejazdu po psy i powrót to 80 zł, w czwartek dam pieniądze gotówką Pawłowi, jeżeli możesz przelej do mnie na konto

250 km, 6l spalanie, benzyna po 5,40 zł - do zwrotu dla Pawła 80 zł

Jeszcze raz dziękuję Pawłowi, Ewelinie i Paulinie za interwencję!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']w Brynowie jest pan doktor, który specjalizuje się w kardiologii natomiast ja z czystym sumieniem mogę polecić w Bytomiu panią Bednarską, lecznica przy ul. Arki Bożka. mojego psiaka prowadziła kardiologicznie do starości i pewnie gdyby nie raczycho to serduszko nadal by biło.[/QUOTE]


Ślicznie dziękuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Rozliczenie kosztów przejazdu po psy i powrót to 80 zł, w czwartek dam pieniądze gotówką Pawłowi, jeżeli możesz przelej do mnie na konto
250 km, 6l spalanie, benzyna po 5,40 zł - do zwrotu dla Pawła 80 zł[/QUOTE]
Oczywiście przeleję! Spieszy Ci się czy mogę w następnym tygodniu przelać?!

Dzisiaj w schronisku podano mi numer Logo jako wyadoptowany, ale ze strony schronisko go nie zdjęło. Zatem i ja go nie zdejmuję, poczekam na Wasze jutrzejsze potwierdzenie czy Logo rzeczywiście opuścił schronisko :).

W schronie masa kotów, masa :(. Na drzwiach wisi kartka, że nowe nie będą przyjmowane, z braku miejsca :(.
Psów na szczęście tyle nie trafia. Ale za to jest wysyp "rasowców": west, cocker spaniel, pudel...
Ech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']Biedne kociaczki :( tyle maluchów jest teraz...
Oby to była prawda i żeby LOGO w końcu był w domku!!! Należy mu się, już tyle siedzi...[/QUOTE]

Nie wiecie czy kociarze robią kotkom ogłoszenia w Internecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeriel']Nie wiecie czy kociarze robią kotkom ogłoszenia w Internecie?[/QUOTE]Wiem, że kiedyś dziewczyny robiły ogłoszenia, ale nie wiem czy dla wszystkich kotów. Na pierwszej stronie tego wątku jest link do miaiu, do wątku katowickich kotów. Zapytaj tam :).

[quote name='BoUnTy']Bazarek ogłoszeniowy na splate Torki ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229094-MEGa-pakiet-70-og%C5%82osze%C5%84-na-Tork%C4%99-i-psiaki-katowickie%21?p=19333659#post19333659"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229094-MEGa-pakiet-70-ogłoszeń-na-Torkę-i-psiaki-katowickie!?p=19333659#post19333659[/URL][/QUOTE]
Dzięki :)!

[quote name='Klementynkaa']a czy mamy w schronisku papugi? po mojej znajdzie, która odfrunęła za TM zostały dwa opakowania kedzonka, w zasadzie nienaruszone, jedno tylko otwarte.[/QUOTE]
Nie, w schronisku nie ma papug. Nie pamiętam, żeby jakaś tam trafiła, za "moich" czasów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]maciaszku[/B] - przyślij mi proszę zdjęcie ślicznego pudliszona na maila albo wstaw tutaj - coś nie mogę ściągnąć zdjęcia ze strony schroniska :oops:[/QUOTE]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-msXY7veUg-w/T_SqlqY4U3I/AAAAAAAACUc/JXcfKBwUP6k/s639/637-12-2.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pMr2WpcdpI0/T_SqlExqEZI/AAAAAAAACUY/BXum8y4GdcU/s512/637-12-1.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...