Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

[IMG]http://images10.fotosik.pl/260/d0d2fef9915e8f9c.jpg[/IMG]

Coś wiadomo o tym króliczku maciaszku? Czy można by go wziąć na dt? W jakim pomieszczeniu on przebywa w schronie?

Zastanawiam się nad dt dla niego, mogłabym poprosić o umieszczenie go wtedy na stronie adopcyjnej królików. Nie wyobrażam sobie królasa w tym hałasie w schronie :( :( to musi być dla niego masakryczny stres :(

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B][COLOR=red]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Malawaszko, jakiś czas temu schronisko zbierało na wózek inwalidzki dla chorego chłopca. Nie wiem czy teraz cel jest ten sam.[/QUOTE]

Jak ja ostatnio oddawałam nakrętki, to się właśnie spytałam na jaki cel się je zbiera.
Ten chłopiec już dawno temu dostał wózek inwalidzki, ale tamta fundacja (chyba fundacja) poprosiła schronisko, żeby nadal zbierali, że zawsze będą z tego jakieś pieniądze :) A za tonę bodajże można dostać 800 zł :D

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz....widziałam dziś- najpierw pieska ŁUDZĄCO podobnego do Calineczki...a potem w boksie psiaka jeszcze bardziej łudząco przypominającego Miłka (zwanego też Piorunem)....
Czy pieski te na pewno są za TM??? czy też nagle pojawiły się sobowtóry zarówno jednego jak i drugiego??
Kto rozwiąże zagadkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...