Jump to content
Dogomania

Uratowane dwie szczeniaczki - mają domy :)


malagos

Recommended Posts

Prawdopodobnie będę w stanie przyjąć jednego szczeniaka na DT. Proszę o ewentualne zdjęcia. Czy jest opcja pomocy z opieką weterynaryjną, bo wiadomo szczepienia itd. plus ewentualne koszty leczenia (biegunki to może być kokcydioza)?

Dobrze, że istnieją dobrzy ludzie, którzy nie przejdą obojętnie koło nieszczęścia zwierząt... Pewnie gdyby nie Wasze zainteresowanie i tak udane przekazywanie informacji o ich potrzebie pomocy mogłoby się to zakończyć niedobrze:) Trzymam kciuki, że się uda wszystko.

Tel. 512487936

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Witaj :). Dziękujemy za chęć pomocy :).

 

Napisz, proszę, skąd jesteś? Czy będziesz mogła pomóc w szukaniu szczeniorce domu stałego? Czy już tymczasowałaś psiaki - może dogomaniackie? Zdjęcia mamy tylko te z ogłoszenia,

 

http://olx.pl/oferta/samotna-szczeniaczka-szuka-domu-CID103-ID7K7rD.html

 

ale po niedzieli, mogę pójść obfocić.

Malutka ma podaną pierwszą dawkę szczepień p. wirusowych. Obecnie nie ma biegunki. Jest zdrowa, aktywna, wesoła. Praktycznie nie wychodzi na dwór, a powinna już się uczyć czystości i poznawać świat

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że Effcia podała numer telefonu po to żeby do Niej zdzwonić.

Niech ktoś , kto jest w temacie drinknie do Dziewczyny, tak będzie najprościej i najszybciej.

Tel. 512487936

Ewa

 

Masz rację. Effcia nic nie napisała, więc trzeba :). Tak, czy inaczej, dzieki za odzew :). Muszę jeszcze pomówić z Pania, która się opiekuje sunią.

No i ........trzymać kciuki. Mamrotać zaklęcia ;). Jutro niedziela, ludzie przeglądają  ogłoszenia. Nadchodzi pora dzwoniących telefonów, wysyłanych @@@@@  :).

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie będę w stanie przyjąć jednego szczeniaka na DT. Proszę o ewentualne zdjęcia. Czy jest opcja pomocy z opieką weterynaryjną, bo wiadomo szczepienia itd. plus ewentualne koszty leczenia (biegunki to może być kokcydioza)?

Dobrze, że istnieją dobrzy ludzie, którzy nie przejdą obojętnie koło nieszczęścia zwierząt... Pewnie gdyby nie Wasze zainteresowanie i tak udane przekazywanie informacji o ich potrzebie pomocy mogłoby się to zakończyć niedobrze:) Trzymam kciuki, że się uda wszystko.

Tel. 512487936

Ewa

Ewciu, odezwij się :)

 

No to ja trzymam kciuki :)

 I Ja także :)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację. Effcia nic nie napisała, więc trzeba :). Tak, czy inaczej, dzieki za odzew :). Muszę jeszcze pomówić z Pania, która się opiekuje sunią.

No i ........trzymać kciuki. Mamrotać zaklęcia ;). Jutro niedziela, ludzie przeglądają  ogłoszenia. Nadchodzi pora dzwoniących telefonów, wysyłanych @@@@@  :).

 

 

Niedziela mija, i co?...dużo tych telefonów?...

E tam, ja już przestałam wierzyć w zainteresowanie ludzi psami w weekend. Kiedyś to była prawie zelazna zasada, teraz nie ma reguły.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniorka pojechała wczoraj wieczorem do domu :). Zamieszka w Ząbkach. Jak zwykle, jak już zadzwonił jeden telefon, to potem już dzwoniły inne. Taka widać kolej rzeczy.

Malagos, jeśli chcesz, to prześlij mi na @ ogłoszenie dla Arii lub Nesi, to "podmienię" na OLX, bo mam dwa wyróżnione ogłoszenia  - do 14 i do 25 grudnia .

 

Dziękuję Tobie i Wszystkim Ciociom za  wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...