Jump to content
Dogomania

Reksio którego serce widać gołym okiem <na szyi >


KasiaGliwice

Recommended Posts

POMOCY!
Reksio to pies nie duży bo sięga nie co na wysokość kolan .
Reksio to pies który nie jest już młody bo ma ok 14lat
Reksio to pies który od szczeniaka żyje przy budzie , a każda zima jest dla niego okropna .
Reksio to pies który oddałby wszystko za dotyk , za chwilę głaskania i przytulania, za chwilę uwagi.
O Reksia walczyłam ok 7 lat aby obecni właściciele chcieli go oddać aby na starość trafił do kochającego domu i aby głaskała go ciepła ręka człowieka .
Pies ten żyje na łańcuchu przy nieocieplanej budzie.Jest już stary ,pół głuchy .W sierpniu tego roku zabrałam Reksia do fryzjera<ponieważ ma on długą sierść i jego małe ciało schowane było pod stertą brudnych , śmierdzących dredów które zapewne i jemu przeszkadzały bo i były dosłownie wszędzie .Reksio pierwszy raz jechał samochodem i nawet nie pisnął ! leżał spokojnie i patrzył co się dzieje , w psim salonie był troszkę wystraszony ale dzielnie znosił zabiegi strzyżenia , kąpania i suszenia.Po tych wszystkich zabiegach Reks zmienił się w psa nie do poznania ! uśmiech na pyszczku nie znikał na ogon latał jak szalony w każdą stronę niestety taki czysty pachnący i szczęśliwi psiak musiał wrócić do budy, na łańcuch:(
Niestety kiedy pojechałam znów do Reksia okazało się że pies ma jakąś narośl na ogonie <wygląda na nowotwór> Szukam dla Reksa domu stałego albo chociaż tymczasowego który pomoże Reksiowi przyzwyczaić się do życia w domu aby nie wracał już do budy .Jeżeli nie możesz pomóc adoptując tego wspaniałego psa , jeżeli nie możesz dać mu DT -udostępnij! Na pierwszym foto Reks zaraz po zabiegach upiększających<proszę zwrócić uwagę na to serduszko na jego szyji > zdjęcie drugie to już jak Reks wygląda po 2 miesiącach , niestety nie mam foto jak wyglądał przed.mój tel 793 539 150

dodam że Reksa powinien zobaczyć lekarz i napewno  musi przejść zabieg , nie ma miejsca gdzie go dać na czas leczenia, nie ma środków:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...