Jump to content
Dogomania

Foto konkurs w "Mój Pies"


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atena']justys- te najbardziej wyraźe, orginalne.
Ja mam problem bo mam jedno fajne zdjęcie ale jest trochę niewyraźne wiec myślę, że jednak go nie wyślę.[/QUOTE]
No mi zostały akurat 4 najlepsze i już sama nie wiedziałam...wyrzuciłam takie, które było podobne do innego które wybrałam na konkurs...:lol: nie pokarze jakie wysłałam (i tak gdzieś można je w galerii znalezdz...no oprócz jednej ;)) pokaże jakiego foto nie wysłałam...:D ale czasem żałuję, bo jest fajne...i sama nie wiem czy lepsze czy gorsze od tamtego :roll:jakby jej łap nie przyciąć i kawałek ucha to bym pewnie wysłała :cool3:

[URL="http://img248.imageshack.us/my.php?image=3propozycjadi2.jpg"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6245/3propozycjadi2.th.jpg[/IMG][/URL]

PS:Ja w ogóle jeszcze nie powiedziałam tacie, że wysłałam jego mailem zdjęcia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam zamiar wysłac jakieś foty na ten konkurs bo kilka fajnych białe ma ;) Ale stwierdziłam, że przez wakacje mu zrobię jakieś lepsze :)
Nie wiem czy to jest takie trudne, żeby opublikowali Ci zdjęcia.. Te które tam zwykle dają są ładne ale chyba nie jakieś mega dobre i zachwycające ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik89']"Prace można też nadsyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected] [/COLOR][/EMAIL](rozdzielczość zdjęcia 1024 x 768 pikseli, maksymalnie trzy fotografie, e-mail prosimy zatytulowac "Jak wam sie podobam"). "

"5. Każdy uczestnik Konkursu ma prawo do wielokrotnego udziału w Konkursie. "

Z tym tytułem to nie wiem proponuje wysłać drugi raz.[/quote]
Czyli trzy za jednym razem a nie w ogóle, tak? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']hej dziewczyny !:p
co trzeba wysłac w mailu oprocz foty psa ??:razz:
wczoraj wyslalam ale nie wiem czy jakies potwierdzenie dostane czy nie no i w sumie nie wiem czy przyjma moje zgłoszenie:roll::hmmmm:[/quote]

Swoje imię i nazwisko. Imię psa i tytuł zdjęcia . I jakieś namiary na siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Spoko, w razie gdybyś wygrała konkurs, to pewnie napiszą Ci maila, żebyś podała adres, bo gdzieś przecież muszą dostarczyć nagrodę ;)[/quote]
ach to moze im oszczedze czasu i podam im teraz:grin: hahah nie to zebym liczyla na nagrode:siara::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga_psiaki']pokarz justys95 swoje zdjecie[/QUOTE]
Nie chcę pokazywać mojego niskiego poziomu :p a poza tym wole, żebyście zobaczyli w gazecie jeśli się ukarze...jeśli nie będzie ani w tym ani w następnym numerze (wiadomo, że nie będzie) to pokażę...czyli za ponad miesiąc, bo następny nr. już niedługo będzie w kioskach! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...