Jump to content
Dogomania

Foto konkurs w "Mój Pies"


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnisia =)']Mam pewne pytanie dotyczące MP i ponieważ nie znalazłam lepszego tematu posanowiłam zadać je tutaj:
W jaki sposób można wysłać zdjęcie na konkurs zdjęcie miesiąca? Kiedyś było to opisane na stronie MP. Będę wdzięczna za pomoc.[/quote]

Możesz wysłać na adres redakcji lub mailem,. Informacja na ten temat znajduje sie zawsze w MP na stronie konkursu, w aktualnym numerze na str 70 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']byłabym wdzięczna bo na stronce internetowej jest kilka adresów i nie wiem który to ten dobry.[/quote]

[email][email protected][/email]
minimalna rozdzielczość zdjęcia to 1024x768 pikseli i maksymalnie można przesłać 3 fotografie.
Aha i trzeba w mailu napisać, że wyraża sie zgodę na publikacje zdjęć i podać swoje dane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga_psiaki']trzeba to napisać że się wyraża zgodę na publikację zdjęcia?[/quote]

Teraz nie mam przed sobą gazety i nie mogę sprawdzić.

W większości redakcji wymagany jest taki dopisek, ale również same przesłanie zdjęć, to dobrowolna zgoda na wykorzystanie zdjęć.
Nie zaszkodzi napisać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Agnisia to może kup raz w życiu MP nic się nie stanie ;) a będziesz więcej wiedziała...

A ja jestem niepełnoletnia więc nie mogę...:placz:[/quote]

Hej! bez przesady! MP kupuję, ale nie każdyt nr bo nie wszystkie sądla mnie interesujące.

Wyślij zdjęcie podpisane imieniem któregoś z rodziców.
Ale tak właściwi, to toś to sprawdza, czy autor jest pełnoletni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Hej! bez przesady! MP kupuję, ale nie każdyt nr bo nie wszystkie sądla mnie interesujące. [/quote]
Aaaa...bo ja zrozumiałam, że żadnego nie czytałaś :cool3: :lol:
[quote name='Agnisia =)']
Wyślij zdjęcie podpisane imieniem któregoś z rodziców.
Ale tak właściwi, to toś to sprawdza, czy autor jest pełnoletni?[/quote]
No raczej nie, ale jakbym wygrała zdjęcie roku...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To rodzic odbierze.
Ja też wysyłam, a podpisuje się mama- ale nagroda jak co moja bom ja autor zdjecia :cool3: nie dam sie wykiwać.

Jeśli sie nie mylę to można 3 na rok wysłać?
To teraz wysle 1 góra dwa, ale mam dylemat:razz:.

Link to comment
Share on other sites

"Prace można też nadsyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected] [/COLOR][/EMAIL](rozdzielczość zdjęcia 1024 x 768 pikseli, maksymalnie trzy fotografie, e-mail prosimy zatytulowac "Jak wam sie podobam"). "

"5. Każdy uczestnik Konkursu ma prawo do wielokrotnego udziału w Konkursie. "

Z tym tytułem to nie wiem proponuje wysłać drugi raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...