Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

[quote name='grallinka']No to i ja się melduję powtórnie. Patrzę,że troszkę osób z podlasia jest :cool1:
My( ja i kuń) stacjonujemy w Jurowcach- mimo,że ktoś tu już ładnie napisał,że nie poleca. :razz: Ja polecam jak najbardziej- od 11 lat tam jestem i nie narzekam :eviltong:[/quote]

Każdy ma swój ideał:lol:
Mi nie było dobrze w Łomży, a gadalam z taką dziewczyną co lubi tam jeździć, ale moim skromnym zdaniem w moich strinach najlepiej jest w Ożarkach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grallinka']ee no ideału jeszcze nie znalazłam. Ot przywiązana jestem do stajni, ale niedługo "na swoje" się wynosimy :multi: i bardzo prawdopodobne,że tam będzie mój mały prywatny ideał :evil_lol:[/quote]

Tam gdzie kiedyś jeździłam to tylko było tak, że wsiadałam juz na osiodłanego konia, kułecka robiłam, zsiadałam, płaciłam i tyle... A w Ożarkach pierwszo obowiązkowo trzeba wszystkie konisie wygłaskać, podziwiać Haneczkę jak pięknie warczy jak widzi chleb, potem wyczyścić konia, czekać aż obślimaczy całą kurtkę, osiodłać itd. wyprowadzic, no, a potem różne cwiczenia itd, ale bardzo fajne! No, a potem konia rozsiodłać, zdjąć ogłowie:D HeHe No i miziać koniucha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grallinka']Tak jest :evil_lol: W 1997 roku zaczynałam tam jeździć i zostałam.Wcześniej byłam w Ignatkach i raz czy dwa w Kawalkadzie.[/quote]

ja teraz w Kawalkadzie:multi:

Nie wiem, jakoś mi się tam niepodobało...

Są jeszcze Rejs, Dyktor, Romeo?...

Jak się nazywa twój konik?...

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście tak wygląda...:evil_lol: a mój post jest na poprzedniej stronie, hoooopnął sobie :)

i co Rejsik się trzyma? Zawsze taki dzielny konik ;)

Ja to krótko, dopiero rok w Kawalkadzie:oops: ale dużo bardziej mi się tu podoba. A ty kiedy w Kawalkadzie byłaś? I skąd się wzięłaś w stadnince naszej:evil_lol: (bo to dość mała stadninka, z osiedla?)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kiedy tam osttanio byłaś :) Długo już w Kawalkadzie?
Rejs jest juz 24 lata stuknęły. Romeo i Dyktor też ( 26 lat i ciągle w tereny chodzi i dobrze się ma ).
# miesiące temu postawiliśy tam wałaszka 2,5 letniego- M-Foks się nazywa. A wcześniej trzymałam tam kobyłkę- Horsja :cool1:

edit: hmm jak pisałam tego posta to odpowiadałam Na Twój post który aktualnie zniknął i wygląda na to,że pisze sama do siebie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja byłam wczoraj i jestem z siebie dumna, bo Rumcajs w tym tygodniu wysadził 3 osoby i ze mną próbował te sztuczki, bo zobaczył, że może sobie trochę pozwolić, ale nie spadłam:cool3: Tylko zamkneli studnie, żebym do wody jak coś nie wpadła:evil_lol:
Dziś mnie nogi okropnie bolą, bo Rumcajs tak mi dał popalić:razz: Ja w lewo on w prawo, ja stępem on kłusem:shake::evil_lol:
W stadninie znów źrebaczek! Kolejna klaczka! Tylko nie myślcie, że tam tak co miesiąc tylko tak się złożyło:roll:
Jest śliczna. Biało-brązowa, bo tylko dupkę i łepek ma brązowe , a reszta biała:loveu: Mówią, że będzie wysoka i że to kopia ojca:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ma może ktoś z was jekieś końskie gry, które poleca?
Ja mam Horsez i Riding Star 3 i co do tej drugiej- to moze ktoś wie co robić w dresażu co tam pisze exemple, corret czy coś takiego, bo jak na razie tylko tego nie umiem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM']no i ja zaczęłam przygodę z końmi

w niedzielę 2 tyg. temu zaczęłam naukę ;)
już pokochałam konisie:loveu:
jeżdżę w Wólce Wieprzeckiej w stadninie "Tarka";)[/quote]

To witamy nowego koniomaniaka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeeeju jaka ślicza!
ta maść, grzywa, odmianka!!!
nie no booska jest!:loveu:
O i kantarek też fajny ;D Mojej ostatnio kupiłam taki jakby odblaskowy czerwony orzechodzacy w różowy ;p tu w starym już niezbyt ładnym
Merrunia moja.<3

[url]http://republika.pl/blog_uu_718065/1368104/tr/p4050231.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

piękne te wasze konie :loveu:

ktoś tu się pytał o gry..
z tego co ja na razie grałam to [B]My Horse & Me[/B] <- mi się podobała :lol: podobno [B]Konie i Kucyki[/B] tez jest fajna.
a tak to gier znam dużo z nazwy.

Ja byłam ostatnio na jeździe, było super. Zdjęcia niby mam zrobione, ale nie przez mój aparat, więc ich nie posiadam :diabloti: Był galop, skoki.. ogółem fajnie , ano i na moim ukochanym :loveu: miśku - Mefiście :loveu: któremu nigdy nic się nie chce, a tym razem.. galopem mi się wyrywał przed i po przeszkodzie.. :lol:
[IMG]http://i40.tinypic.com/w9jjit.png[/IMG]
oto i 'mój' Mefisto , :razz: planowałam go wykupić w dzierżawę na wakacje, ale nie da się, bo będą kolonie i Mefi potrzebny będzie :shake:

osoba na koniu to nie ja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...