Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

Zapisałam się na forum Volty :razz: I od razu blamarz :oops: Myslałby kto, że po Dogomanii człowiek będzie przygotowany każde mulenie itd., ale tam normalnie poległam :roll: Nie znalazłam topiku do przedstawiania i witania się, więc wykorzystałam topik o psach, a jakże :eviltong: No i puściłam duble za dublami... Chyba mnie tam nie polubią... :shake: :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Manu']Zapisałam się na forum Volty :razz: I od razu blamarz :oops: Myslałby kto, że po Dogomanii człowiek będzie przygotowany każde mulenie itd., ale tam normalnie poległam :roll: Nie znalazłam topiku do przedstawiania i witania się, więc wykorzystałam topik o psach, a jakże :eviltong: No i puściłam duble za dublami... Chyba mnie tam nie polubią... :shake: :roll:[/quote]
[B][I]nie kumam...jak duble?dla mnie forum volty jest co najmniej dziwne :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Drodzy koniarze - szukam stajni, miejsca dobrego do postawienia konia ( emeryt, ale dziarski, z tym że ma problem z nogami) miejsce oczywiście płatne, ale tak do wytrzymania w województwie pomorskim im bliżej Gdańska, Tczewa, Starogardu - tym lepiej. Jeśli wiecie o jakiś dobrych miejscach to dajcie prosze znać.
Tam gdzie teraz mieszka, jest mało pastwisk - właściwie jedno i konie wychodzą na zmianę, w rezultacie więcej stoją w stajni, a jemu przyda się mozlwiość wygrzania na słoneczku, pochodzenia, popasienia, zasłuzył sobie na emeryturkę;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Itske nie moje rejony ;)[/I]


[quote name='Manu']Zapisałam się na forum Volty :razz: I od razu blamarz :oops: Myslałby kto, że po Dogomanii człowiek będzie przygotowany każde mulenie itd., ale tam normalnie poległam :roll: Nie znalazłam topiku do przedstawiania i witania się, więc wykorzystałam topik o psach, a jakże :eviltong: No i puściłam duble za dublami... Chyba mnie tam nie polubią... :shake: :roll:[/quote]
[I]Duble każdemu się tam zdażają. Już jakiś czas temu nasz kochany admin wykasował opcje edycji postów i trudno się z tym żyje;)[/I] [I]Forum jest fajne na swój sposób, trzeba umieć się przyzwoczaić do takiej atmosfery. Tutaj jest dużo młodych użytkowników, dzieci. A tam dużo dorosłych doświadczonych ludzi. Może stąd ta różnica.[/I]

[quote name='anmi0']tak?
ja ta jestem zarejestrowana ale wogóle tam nie pisze, to nei forum dla mnie
na początek wcale nie było przyjaźnie więc straciłam ochote do dalszego pisania tam:shake:
a moge linka na pw? do tego wątku bo nie znalazlam;p[/quote]
[I]Tam trzeba się wykazać więdzą, żeby inni Cię uznali. Volta to forum jedyne w swoim rodzaju, inne od wszystkich;). U nich wszystko musi być idealnie, a pomyłki są mało akceptowane.[/I]
[I]Osobiście kocham Voltę i jest to moje ulubione forum:loveu:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja na Volcie, to tylko czytam..:D bardzo dużo mądrych rzeczy jest tam napisane. I nie ma się co dziwić- doświadczeniu ludzie tam są.
A że o forum dbają i chcą miec wszytko idealne to dziwić sie im nie można, chociaż powinni brac poprawki na nowych użytkowników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]nie kumam...jak duble?dla mnie forum volty jest co najmniej dziwne :p[/I][/B][/quote]

dziwne bo...?
ja siedze na volcie od...lat - duzo duzo dluzej niz na dogo, ale tam niewiele pisze
aczkolwiek lubie poczytac poszperac, czasami sie dowiedziec wielu rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Ja na volcie głównie czytam różne wątki. Czasami coś skrobnę, duble mi się nie zdarzyły.
Miałam na sobie dzisiaj brązowe fair playe ale jeszcze nie kupiłam. Ale są w jeździeckim w wiosce obok :multi: 240 zł, złotówkę drożej niż na amigo. Kurcze, mogłam je dzisiaj kupic, ale stwierdziłam że kupię jak wrócę.

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej, ja się do atmosfery nie odnoszę :cool1:

A duble stąd, że wyglądało na to, że posty się nie zapisały, a jednak tak... No i faktycznie, nie da się edytować ani osunąć posta.

Perfekcjonizm sam w sobie nie jest zły. Oraz to, że jest tam więcej dorosłych ludzi niż młodzieży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][I]Itske nie moje rejony ;)[/I]



[I]Duble każdemu się tam zdażają. Już jakiś czas temu nasz kochany admin wykasował opcje edycji postów i trudno się z tym żyje;)[/I] [I]Forum jest fajne na swój sposób, trzeba umieć się przyzwoczaić do takiej atmosfery. Tutaj jest dużo młodych użytkowników, dzieci. A tam dużo dorosłych doświadczonych ludzi. Może stąd ta różnica.[/I]


[I]Tam trzeba się wykazać więdzą, żeby inni Cię uznali. Volta to forum jedyne w swoim rodzaju, inne od wszystkich;). U nich wszystko musi być idealnie, a pomyłki są mało akceptowane.[/I]
[I]Osobiście kocham Voltę i jest to moje ulubione forum:loveu:[/I][/quote]

[quote name='Agnes']dziwne bo...?
ja siedze na volcie od...lat - duzo duzo dluzej niz na dogo, ale tam niewiele pisze
aczkolwiek lubie poczytac poszperac, czasami sie dowiedziec wielu rzeczy[/quote]
[I][B]Mówimy o tej samej Volcie?:razz:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mi.'][I]boze dziewczyno...[/I]
[URL="http://www.voltahorse.pl/forum"]www.voltahorse.pl/forum[/URL][/quote]

[quote name='Agnes']no...a czemu nie?:roll:[/quote]
[B][I]No o tej samej...[/I][/B]

[B][I]dla mnie dziwne zasady tam panują...ale każdy ma inny gust.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ale jakie zasady? napisz no jasniej o co chodzi bo ja nie rozumiem ;)[/quote]
[B][I]Pamiętam, że kiedyś jak się tam zalogowałam to zostałam zbesztana za coś...to było jakiś czas temu...teraz już nawet nicka nie pamiętam...[/I][/B]
[B][I]Jest tam dużo mądrych rzeczy,ale wydaje mi się, że tam jest kółko wzajemnej adroacji.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Pamiętam, że kiedyś jak się tam zalogowałam to zostałam zbesztana za coś...to było jakiś czas temu...teraz już nawet nicka nie pamiętam...[/I][/B]
[B][I]Jest tam dużo mądrych rzeczy,ale wydaje mi się, że tam jest kółko wzajemnej adroacji.[/I][/B][/quote]

to tez...
przede wszystim uczuleni sa na rady typu - jak zebrac konika, jak nauczyc konika cos tam...ja sie nie dziwie - i jak ktos z takim pytaniem wyskoczy to nie dziwne ze wkurzaja, maja racje
do tego bardzo pilnuja porzadku - i tu tez rozumiem. Przez jakis czas nie bylo moderatorow - byl burdel totalny, dbaja o to aby forum bylo czytelne - i to im sie udaje wg mnie
a to ze sa i kretyni - no coz...to chyba jak wszedzie?
kolko wzajemnej adoracji tez jest - i na to trzeba przymknac oko
ale wg mnie jest to najlepsze konskie forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']to tez...
przede wszystim uczuleni sa na rady typu - jak zebrac konika, jak nauczyc konika cos tam...ja sie nie dziwie - i jak ktos z takim pytaniem wyskoczy to nie dziwne ze wkurzaja, maja racje
do tego bardzo pilnuja porzadku - i tu tez rozumiem. Przez jakis czas nie bylo moderatorow - byl burdel totalny, dbaja o to aby forum bylo czytelne - i to im sie udaje wg mnie
a to ze sa i kretyni - no coz...to chyba jak wszedzie?
kolko wzajemnej adoracji tez jest - i na to trzeba przymknac oko
ale wg mnie jest to najlepsze konskie forum[/quote]
[B][I]hmm...a pytanie typu jak zebrac konia czemu jest aż takie złe?oczwyście, że tego nie da się opisać przez monitor komputera...do tego musi być trener itd...ale wydaje mi się, że podstawy można napisać...a nie od razu jechać po kimś jak po szmacie...[/I][/B]

[B][I]ja nie toleruję takich kółek...bo co nie napiszesz to jednoi drugiego będzie broniło i zrobią z Ciebie ścierwo :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]hmm...a pytanie typu jak zebrac konia czemu jest aż takie złe?oczwyście, że tego nie da się opisać przez monitor komputera...do tego musi być trener itd...ale wydaje mi się, że podstawy można napisać...a nie od razu jechać po kimś jak po szmacie...[/I][/B]

[B][I]ja nie toleruję takich kółek...bo co nie napiszesz to jednoi drugiego będzie broniło i zrobią z Ciebie ścierwo :p[/I][/B][/quote]

czemu? bo to dluga droga - to nie jest tak ze siadasz pyk pyk i koniczek zebrany - i zbieranie brzmi dla mnnie hm...niebezpiecznie i kojarzy sie z ganaszowaniem. Kon ma byc ustawiony na pomoce a reszta przyjdzie pozniej. Mozesz poczytac ksiazki, ale to i tak nie tedy droga.
I nie dziw sie ze ludzie tak reaguje - na volcie. Napisza tobie jak to sie niby robi (ale wg mnie nierealne) potem poczyta to 10 latka co ma konika i zacznie powtarzac - w efekcie zaszkodzi i sobie i konikowi - po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']czemu? bo to dluga droga - to nie jest tak ze siadasz pyk pyk i koniczek zebrany - i zbieranie brzmi dla mnnie hm...niebezpiecznie i kojarzy sie z ganaszowaniem. Kon ma byc ustawiony na pomoce a reszta przyjdzie pozniej. Mozesz poczytac ksiazki, ale to i tak nie tedy droga.
I nie dziw sie ze ludzie tak reaguje - na volcie. Napisza tobie jak to sie niby robi (ale wg mnie nierealne) potem poczyta to 10 latka co ma konika i zacznie powtarzac - w efekcie zaszkodzi i sobie i konikowi - po co?[/quote]
[B][I]Dlatego napisałam , że słowa przeczytane w internecie nic nie dadzą...ale nie trzeba się od razu oburzać :p[/I][/B]

[B][I]ja nad zebraniem "swojego" konia
[*] pracowałam dobre 3 miesiące na treningach...i wiem ,że to jest trudne...potem juŻ zajmowało nam to niewiele czasu...[/I][/B]

[B][I]ehh na zawodach w zeszyłym roku widziałam okropny widok..właśnie taka dziewczyna gdzieś może 10-13 lat startowała na kucyku ujeżdzenie...najpierw go zajeżdżała na rozprężalni...potem go lała..stara się zebrać ciągnąc za mordę...miała swojego luzaka którym pomiatała gorzej niż szmatą...[/I][/B]
[B][I]typowe rozpieszczone dziecko :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...