Jump to content
Dogomania

Ch.PL, Ml.Ch.PL - husky


Miśka

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3]Ja też pragnę się pochwalić,[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]że mój Lucasik - [/SIZE][/B][B][SIZE=3]Greenland Hydrargium :loveu:-[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3] [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]od wczoraj ,jest [/SIZE][/B][B][SIZE=3]nowym[/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5][U]:loveu:CHAMPIONEM BUŁGARII:loveu:[/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bajon'][CENTER][B][SIZE=3]Ja też pragnę się pochwalić,[/SIZE][/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=3]że mój Lucasik - [/SIZE][/B][B][SIZE=3]Greenland Hydrargium :loveu:-[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]od wczoraj ,jest [/SIZE][/B][B][SIZE=3]nowym[/SIZE][/B]

[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5][U]:loveu:CHAMPIONEM BUŁGARII:loveu:[/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Gratulacje.[/COLOR][/FONT][/I][/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]:loveu:W imieniu swoim i Lucjanka [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]bardzo dziękuję Wszystkim za gratulacje [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[B][COLOR=sandybrown][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]GS się nie chwalą, ale doszły mnie słuchy, że mamy
[B][COLOR=Purple]nowego Interchampiona[/COLOR][/B].

Został nim
[SIZE=5][B][COLOR=Purple]CEDAR de Ciukci[/COLOR][/B][/SIZE]
który w ostatni weekend otrzymał ostatniego potrzebnego CACIBA.
Intera ukończył w rok i 3 dni :-)

GRATULACJE
:multi::multi::multi:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][CENTER]GS się nie chwalą, ale doszły mnie słuchy, że mamy [/CENTER]


[CENTER][B][COLOR=purple]nowego Interchampiona[/COLOR][/B].[/CENTER]

[CENTER]Został nim
[SIZE=5][B][COLOR=purple]CEDAR de Ciukci[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
[SIZE=4]Ogromne gratulacje dla Cedrika i całego kennelu ![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][CENTER]GS się nie chwalą, ale doszły mnie słuchy, że mamy
[B][COLOR=Purple]nowego Interchampiona[/COLOR][/B].

Został nim
[SIZE=5][B][COLOR=Purple]CEDAR de Ciukci[/COLOR][/B][/SIZE]
który w ostatni weekend otrzymał ostatniego potrzebnego CACIBA.
Intera ukończył w rok i 3 dni :-)

GRATULACJE
:multi::multi::multi:
[/CENTER]
[/quote]


[COLOR=Red][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR]

[SIZE=1]Chciałam tylko na marginesie przypomnieć że nie ma już w FCI tytułu Interchampiona tylko [B]CIB[/B][/SIZE] ;) [SIZE=1]I chociaż wszyscy wiemy o co chodzi nomenklatura jest nomenklaturą[/SIZE] :evil_lol:
[SIZE=1]Moim zdaniem FCI schodzi na psy (w ZŁYM tego słowa znaczeniu) biorąc pod uwagę ostatnie postanowienia:diabloti:
[/SIZE][SIZE=1][url=http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=kom_fci]Związek Kynologiczny w Polsce[/url][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pies, który ma dyplom Międzynarodowego Championa Piękności (C.I.B.) w dalszym ciągu jest "interchampionem" ;)

Tak na prawdę wprowadzone zmiany przez FCI pozwolą na rozgraniczenie tytułów w rasach użytkowych. Teraz będzie jasne, który pies zdobył tytuł poprzez użytek, a który na normalnych zasadach ;)

Przynajmniej ja to tak rozumiem :p

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to wielkie gmatwanie :-)
Przecież aby otrzymać tytuł Międzynarodowy Champion Piękności czy też Międzynarodowy Champion Wystawy pies musi spełnić takie same warunki .


Więc jak dla mnie i dla wielu innych osób wystarczyłyby tylko dwa tytuły :C.I.B oraz C.I.T

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#666666]Cytat ze strony ZKwP "Komunikaty FCI"[/COLOR]

[COLOR=#666666][I]1. Tytuł Międzynarodowego Championa Piękności (C.I.B.) może być przyznany po uzyskaniu 2 lub 4 wniosków CACiB, w zależności od decyzji organizacji krajowej.[/I][/COLOR]
[I][COLOR=#666666]2. Tytuł Międzynarodowego Championa Wystawowego może być przyznany jedynie po uzyskaniu 4 wniosków CACiB[/COLOR][/I]

[COLOR=#666666]dla mnie to takie masło maślane . [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][COLOR=#666666]Cytat ze strony ZKwP "Komunikaty FCI"[/COLOR]

[COLOR=#666666][I]1. Tytuł Międzynarodowego Championa Piękności (C.I.B.) może być przyznany po uzyskaniu 2 lub 4 wniosków CACiB, w zależności od decyzji organizacji krajowej.[/I][/COLOR]
[I][COLOR=#666666]2. Tytuł Międzynarodowego Championa Wystawowego może być przyznany jedynie po uzyskaniu 4 wniosków CACiB[/COLOR][/I]

[COLOR=#666666]dla mnie to takie masło maślane . [/COLOR][/quote]


dla mnie to wygląda jakby byly 2 różne tytuły.. Interchampion i C.I.B ale CIB to tylko przynawany w danym kraju:roll:... haha sama sie zakręciłam:) nic nie czaje;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]WINTERFROST'S EXCLUSIVE od wczoraj jest [COLOR=red]Championem Polski[/COLOR] [COLOR=red]! :oops: :oops: :oops:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]13.07.2008 -Warszawa - [SIZE=2]klasa pośrednia[/SIZE] - CWC[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]09.08.2008 - Sopot - [SIZE=2]klasa pośrednia[/SIZE] - CWC[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]31.08.2008 - Białystok - [SIZE=2]klasa pośrednia[/SIZE] - CWC + CACIB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]08.11.2008 - Poznań - [SIZE=2]klasa pośrednia[/SIZE] - CWC + CACIB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]07.02.2009 - Rzeszów - [SIZE=2]klasa pośrednia[/SIZE] - CWC - res CACIB [/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]Rzeszów to piąty występ Zorki w kraju w dorosłych klasach . [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]To również prezent z okazji skończenia dzisiaj 22 miesięcy . [/FONT]


[U][COLOR=#0066cc][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2757/rzeszwcacib2009091cw7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]

[SIZE=1][COLOR=#0066cc]Fotka : Beata Jasińska .[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...