Jump to content
Dogomania

JUŻ W NOWYM DOMKU!!! Kicia ze złamaną łapką przeganiana przez ludzi mopem


Little_My

Recommended Posts

Mortes, może byłoby trochę nieobyczajnie :) gdybys poprosiła o drobne 1500 zł na nowe okulary od Gucciego :)

chociaż, powiem szczerze, że Ci się należą :) :) gdybyś miała ochotę.

 

Ale prosić dla okaleczonego zwierzęcia???
To wstyd???

 

Przestań! Proszę!

Pomyśl co by było gdybyś go nie wzięła?

Mróz, martwa łapka, ona by zamarzała, normalnie na sztywno, bo bez krążenia.

Nawet nie chcę sobie tego wyobrażac co by było dalej...

W jakich męczarniach by to kocie umierało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mortes, może byłoby trochę nieobyczajnie :) gdybys poprosiła o drobne 1500 zł na nowe okulary od Gucciego :)

chociaż, powiem szczerze, że Ci się należą :) :) gdybyś miała ochotę.

 

Ale prosić dla okaleczonego zwierzęcia???
To wstyd???

 

Przestań! Proszę!

Pomyśl co by było gdybyś go nie wzięła?

Mróz, martwa łapka, ona by zamarzała, normalnie na sztywno, bo bez krążenia.

Nawet nie chcę sobie tego wyobrażac co by było dalej...

W jakich męczarniach by to kocie umierało.

 

 

Popieram, Mortes gdybyś kotka nie wzięła odszedł by w męczarniach.

 

Chyba tak jest, że te psie i kocie nieszczęścia stają nie tylko na Twojej drodze, ale tylko Ty nie pozostajesz obojętna.

 

I chwała Ci za to!!!

 

Jeśli ktoś Ci zarzuca, że "zbierasz" po okolicy psie i kocie nieszczęścia, to jest niezrównoważony, albo nienawidzi zwierząt.

 

Niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo, lecz tylko bazarkiem

 

  http://www.dogomania.com/forum/topic/143596-%C5%9Bliczne-tanie-ciuszki-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w-i-kici-do-15112014-godz2000/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Popieram, Mortes gdybyś kotka nie wzięła odszedł by w męczarniach.

 

Chyba tak jest, że te psie i kocie nieszczęścia stają nie tylko na Twojej drodze, ale tylko Ty nie pozostajesz obojętna.

 

I chwała Ci za to!!!

 

Jeśli ktoś Ci zarzuca, że "zbierasz" po okolicy psie i kocie nieszczęścia, to jest niezrównoważony, albo nienawidzi zwierząt.

 

Niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo, lecz tylko bazarkiem

 

  http://www.dogomania.com/forum/topic/143596-%C5%9Bliczne-tanie-ciuszki-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w-i-kici-do-15112014-godz2000/

 

Bardzo serdecznie proszę Ciociu - nie używać sformułowania "tylko bazarkiem" bo to akurat jest największy TRUD dla dobra psiaków - podziwiam bardzo bo ja np. (nie wiem, jak inni) nie byłabym w stanie zrobić nawet jednego bazarku - brak czasu, cierpliwości i umiejętności; serdecznie dziękuję Gabi  :Rose:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie proszę Ciociu - nie używać sformułowania "tylko bazarkiem" bo to akurat jest największy TRUD dla dobra psiaków - podziwiam bardzo bo ja np. (nie wiem, jak inni) nie byłabym w stanie zrobić nawet jednego bazarku - brak czasu, cierpliwości i umiejętności; serdecznie dziękuję Gabi  :Rose:

 

Cała przyjemność po mojej stronie!!!

 

Ja po prawie 4ech latach na dogo zaczęłam robić bazarki.

Podziękowania należą się milagros za oferowanie fantów i AgusiP za obfocenie i opisanie, bo to wymaga wiele czasu i poświęcenia

 

Gdyby ktoś miał fanty, chętnie przyjmę

Link to comment
Share on other sites

Cała przyjemność po mojej stronie!!!

 

Ja po prawie 4ech latach na dogo zaczęłam robić bazarki.

Podziękowania należą się milagros za oferowanie fantów i AgusiP za obfocenie i opisanie, bo to wymaga wiele czasu i poświęcenia

 

Gdyby ktoś miał fanty, chętnie przyjmę

 

A to się bardzo dobrze składa, bo fantów, zwłaszcza książkowych u mnie dużo - chętnie na psiaki przekażę; proszę mnie na priwa namiary zapodać i chętnie dowieziemy w dogadanym terminie  :) 

Link to comment
Share on other sites

Śliczny słodziak, teraz już będzie tylko lepiej!!! Koniec poniewierki, głodu i niedoli

 

Ja w styczniu br. adoptowałam kocią nastolatkę. Melcia nie ma tylnej łapki, ale w niczym jej to nie przeszkadza.

 

Nie było tłumu chętnych na adopcję, bo "Po co komu stary kot bez łapki i zębów???" 

 

Razem z TZem oszaleliśmy na punkcie Melki, jest cudowna i mam nadzieję, że Feluś też znajdzie swoich ludzi, dla których będzie ukochanym skarbem!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja zgarnęłam kiedyś z podwórka kicię z ogromnym nowotworem przedniej łapki. Niestety łapkę trzeba było amputować a radość kici, że już ją nie boli przeogromna. Moja Tosia kicała jak kangurek na tej jednej przedniej łapce i jak ktoś nie wiedział, że ona taka inwalidka to wcale tak szybko tego nie zauważał. Wszędzie weszła, wszystko zwiedziła i tylko miła problem jak innemu kociakowi chciała bęcki dać - nie było się czym podeprzeć z przodu :grins: . Ale i z tym sobie jakoś radziła  :grins: .  

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Piękne i wzruszające jest zdjęcie na,którym kotek tuli się do dłoni...Wzruszyłam się-taka bieda mała..

Dobranoc Donek..Dobranoc Feluś,dobranoc Feliksie..Niech przyśni się wszystko co najlepsze mała biedo..

Jak mi żal tego kota..

A co to się właściwie stało w łapkę?Samochód czy jakiś człowiek skrzywdził?.Lekarz coś mówił..Chociaż oni też nie zawsze mówią..

waldi481

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam o tym z wetem ale trudno mu powiedzieć . Mógł go potrącić samochód ale poniewaz kotek jest bardzo proludzki to mógł też za blisko podejśc do kogoś mniej mu życzliwego ( delikatnie mówiąc) i na przykład oberwać łopatą :( 

Link to comment
Share on other sites

Jestem u kociaka,bo ja kocia mama jestem,a koty to cwane som cwaniaki,zawsze wiedzą,komu wejść pod nogi,on tam na Mortensa czekał,a i natura nie lubi próżni-pusta klatka w Białogonkowie by się miała marnować!Leci stówka na Felusia.I buziaki dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Feliś!Jak się wiedzie kocino malutka ?Myślę,myślę i postanowiłam napisać o Tobie kotku wiersz.To będzie pierwszy mój wiersz o kotach-zwykle piszę o psach....

Jesteś taki ładny kotku-będzie dobrze.Będzie dom,pełna miseczka i cieplutko w domku..

Będę zaglądać do Ciebie Przyjacielu...

Ela

Link to comment
Share on other sites

Feldonek okazał się być bardzo spokojnym kotkiem ( przeciwieństwo Mariana) Raczej śpi i je :) Krzysiu wziął Feldusia dziś do pokoju dzikusków , jak nie było dzikusków i postawił na podłodze  Kocio w ogóle nie był zainteresowany otoczeniem tylko przycupnął koło fotela . Marianek w takiej samej sytuacji był ciekawski , wszystko obszedł dokładnie i chciał sie bawaić . Wiadomo Feldonek ma problemy z poruszaniem ale jest tak powazny jak na swoje 4 miesiące że wydaje mi się że musiał mieć kiepski start i nie zdązył pobyć kocim dzieckiem :(

Link to comment
Share on other sites

Feliś!Jak się wiedzie kocino malutka ?Myślę,myślę i postanowiłam napisać o Tobie kotku wiersz.To będzie pierwszy mój wiersz o kotach-zwykle piszę o psach....

Jesteś taki ładny kotku-będzie dobrze.Będzie dom,pełna miseczka i cieplutko w domku..

Będę zaglądać do Ciebie Przyjacielu...

Ela

Elu to ja czekam na ten Feldonkowy wiersz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...