Jump to content
Dogomania

TORRO- piękny kłębek strachu MA SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

Przybywam dziś ze świetną wiadomością :) Torro w końcu adoptowany!

 

Pewna młoda para skontaktowała się ze mną w poniedziałek, umówiliśmy się razem na spacer w środę, jednak Państwo chcieli obejrzeć oprócz Torro, także Zeusa, Czestera i pewnego huskiego, więc w środę wyjechali ze schroniska z mętlikiem w głowie i niezdecydowaniem. Proponowałam im poważnie się zastanowić, przemyśleć wszystkie za i przeciw i wrócić dziś w czasie wolontariatu. Dzisiaj popołudniu dostałam informację, że Państwo już są w schronisku i adoptowali Torro, jak przyjechałam to jeszcze troszkę pochodziliśmy no i Torro pojechał do nowego domku na Tysiącleciu :)

 

Także proszę mocno trzymać kciuki za Torro, jest to pies, który nigdy w domu nie mieszkał, więc kciuki za szybką aklimatyzację oraz żeby Torro bez problemu potrafił zostawać sam w domu!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam już z nowymi opiekunami Torro i jak na razie bez problemów :)

 

Raz podobno Torro się wysikał w łazience, ale teraz już ładnie na dworze się załatwia. Ogólnie to jest bardzo grzeczny w domu, nie boi się ani telewizora, ani niczego innego, leży albo na swoim posłaniu, albo koło łóżka. Państwo stwierdzili, że musiał kiedyś mieszkać w mieszkaniu bo na klatce schodowej się odnajdywał. Nie próbowali go jeszcze zostawiać samego, ale za parę dni będą robić próbę. W przyszłym tygodniu zadzwonię wypytać dokładnie co i jak u niego słychać, no i może jakieś zdjęcia zdobędę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Torro jest wszystko super ekstra!!! :)

Psiak jest bardzo grzeczny w domu, załatwił się tylko raz, pierwszego dnia :) Bez problemów także zostaje sam w domu na 8 godzin, grzecznie śpi, a jak właściciele wracają to jest fala radości :) W pierwszych dniach spał na swoim posłaniu, ale teraz to kładzie się gdzie popadnie, ale na łózko Państwa nie wchodzi, nawet jak zostaje sam w domu :) Chodzi na długie spacerki, bawi się z innymi psiakami, może się wyszaleć i do domu zwykle wraca padnięty. Jego Pani chce się podszkolić z tresury i będzie uczyła Torro przychodzenia na zawołanie na spacerze oraz będzie kontynuowała naukę chodzenia przy nodze! Także super :)

Dostałam też dwa małe zdjątka :)

 

IMG_20150313_194633.jpg 

 

CAM00366.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...