Jump to content
Dogomania

Tosia kiedyś mieszkała w klatce, teraz ma już dom i uczy się cieszyć życiem


Gabi79

Recommended Posts

Dzwoniłam już do nowego domku Tosi :) Malutka jest wystraszona ,ale cieszy sie jak pani do niej podchodzi ,mówi do niej,głaszcze a Tosia merda ogonkiem. Podróż minęła spokojnie ,Tosia obwąchała kawałeczek ogródka zrobiła siusiu i poszła z panią do domku. Teraz leży spokojniutko na kocyku,który dostała od Makili :). Wierzę,że będzie dobrze!!!! Pani mówiła że Tosieńka to bardzo mądry i śliczny piesek :) My wiemy że Tosieńka jest WYJĄTKOWA :loveu:  NASZA MALUTKA :kiss_2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

a ja zaglądam    .. i trzymam kciuki  

 

BARDZOOOOOOOOOO , BARDZOOOOOO   TRZYMAM kciukale

 

i dziekuję Wam BARDZO  za  zajęcie się szydłowiecka Tośką  :)

 

Pamiętamy też, kto Tosię wypatrzył tam, w tej klatce, Kamo... I kto walczy w Szydłowcu o lepszy los dla Bezdomniaków...  :kiss_2:

 

Tosiu, jest dobrze i będzie dobrze.  :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Dzisiaj Tosia już pochodziła po ogródku i zjada jedzonko z apetytem. Pani mówiła mi że Tosia leży sobie teraz blisko niej i od czasu do czasu  podnosi główkę i obserwuje . Dzisiaj jak Tosia była na ogródku to wystraszył ja pies sąsiadów i szybciutko uciekła do domku, wie już malutka że w domku jest bezpieczna :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odszedł mój Kajtuś, wybaczcie, jeśli nie będzie mnie kilka dni na dogo.

 

Pamiętam o przelewie za hotelik w listopadzie, jak trochę ochłonę zrobię przelew

Gabrysiu, tak mi przykro. Trzymaj się. Słowa nie pomogą jedynie czas. Śpij Kajtusiu [*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...