Jump to content
Dogomania

Tosia kiedyś mieszkała w klatce, teraz ma już dom i uczy się cieszyć życiem


Gabi79

Recommended Posts

Witajcie Kochane....rozbeczałam się na maksa czytając już wątek Tosi założony dzięki CUDOWNEJ Gabrysi:). Dziękuje za wsparcie dla malutkiej :loveu: . To cudowna mała istotka,waży 11kg i sięga tak troszkę wyżej łydki taki z niej średniak a bardziej większy maluch. Kiedy ją wypatrzyłam na fb wiedziałam że zrobię wszystko aby ją wydostać z tej klatki i dzięki paru osobom udało się. Pojechałam po Tosię do Szczucina gdzie przywiozły ją świetne dziewczyny(dziękuje im za to!!!)Sunia na początku sikała ze strachu i przerażenia,kuliła się a serduszko biło jak oszalałe ale każdy dzień  pomalutku otwiera ją na świat i ludzi!!! Jest delikatna ale już na widok człowieka cichutko pomrukuje z radości i merda ogonkiem,polubiła też łóżeczko,głaskanie i czesanie:) ale jest ostrożna w tych kontaktach. Tosia potrzebuje jednak jeszcze troszkę czasu żeby szukać jej nowego domku,ale musi być to domek wyjątkowy!!!! We wrotek była sterylka i kosmetyka czyli obcięcie pazurków i wycięcie kołtunków z pod łapek bo ponieważ sunia siedziała tyle czasu w klatce i nie miała możliwości wyjścia to nie ścierała pazurków a poduszki zarosły wstrętnymi dredami od których na poduszkach były odparzenia:(. Okaleczyła sobie również uszko ,ale już jest wyleczone i zarasta ładnie nową sierścią ...Tosia jedzie do Makili w piątek a mi serce pęka że Feluś mój schroniskowy nie polubił malutkiej :( wiem jednak że Anetka da jej dużo miłości i zaopiekuje się sunią najlepiej!!!!a ja nie dam jej już nigdy zaznać cierpienia ...

 

Zapłaciłam Tosi 50zł za leczenie uszka , 180zł sterylka,zapłacę również za hotelik za 7 dni października 70zł  i stała deklaracja100zł od listopada.

 

Dziękuje WAM za każdą pomoc dla Tosi !!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabi, trafiłam na wątek Tosi zaraz, gdy go wczoraj rozpoczęłaś... Jeszcze przed wieczornym zaproszeniem.

Sunia zaraz wlazła do mojego serca, ale chciałam pomyślec. Rano już wiedziałam... :)

Zapisz moją stałą deklarację 30 zł od października. :)

I poproszę o numer konta. Nawet jeśli to Twoje, bo ostatnio mi przysłałaś, ale traktowałam je jako tymczasowe - bazarkowe. 

A teraz tak często musimy sprzątac nasze skrzyneczki... ;)

 

Wiola, bardzo Ci dziękuję, że z pomocą dobrych Ludzi uratowałaś Tosieńkę.  :wub:

 

Tosiu, teraz już będzie dobrze... :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gabi, trafiłam na wątek Tosi zaraz, gdy go wczoraj rozpoczęłaś... Jeszcze przed wieczornym zaproszeniem.

Sunia zaraz wlazła do mojego serca, ale chciałam pomyślec. Rano już wiedziałam... :)

Zapisz moją stałą deklarację 30 zł od października. :)

I poproszę o numer konta. Nawet jeśli to Twoje, bo ostatnio mi przysłałaś, ale traktowałam je jako tymczasowe - bazarkowe. 

A teraz tak często musimy sprzątac nasze skrzyneczki... ;)

 

Wiola, bardzo Ci dziękuję, że z pomocą dobrych Ludzi uratowałaś Tosieńkę.  :wub:

 

Tosiu, teraz już będzie dobrze... :)

Elisabeta ślicznie  dziękuje za stałą deklarację dla naszej Tosi!!!:) Nie mogłam inaczej postąpić jak zobaczyłam to przerażone stworzonko w tej klatce musiałam ją wyciągnąć i dzięki WAM wiedziałam że się to uda !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem!!!

 

Dzisiaj od 6tej rano jakieś fatum wisi nade mną, wszystko na "NIE".

 

Dopiero teraz dotarłam do domu.

 

Dobrze, że chociaż na Dogo mnóstwo pozytywnej energii.

 

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za obecność i oferowaną pomoc :iloveyou:  :iloveyou:  :iloveyou:

 

Zaraz wszystko pospisuję i uzupełnię wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Gabi :) Przepraszam,ale w tej chwili finansowo nie mogę pomóc( postaram się coś  wyskrobać po 10 listopada) natomiast,kiedy Tosia będzie gotowa do adopcji i będzie taka potrzeba chętnie pomogę w ogłoszeniach :) Sunieczka jest  prześliczna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Tosieńki na zaproszenie Gabi79,postaram się maleńkiej

 

przysłać grosz w przyszłym tygodniu.

 

 

Jestem na zaproszenie. Psinka cudna :)

W padzierniku już nie dams rady, ale podeślę grosik w listopadzie. Poproszę o numer konta

 

 

JESTEM u Tośki na zaproszenie. Śliczna jest! Proszę o konto, wyskrobię grosik ale nie obiecuję za dużo... :(

 

 

Z zaproszenia  przybywam. 

Pomyślę  o jakimś bazarku dla małej. 

 

 

Gabi, trafiłam na wątek Tosi zaraz, gdy go wczoraj rozpoczęłaś... Jeszcze przed wieczornym zaproszeniem.

Sunia zaraz wlazła do mojego serca, ale chciałam pomyślec. Rano już wiedziałam... :)

Zapisz moją stałą deklarację 30 zł od października. :)

I poproszę o numer konta. Nawet jeśli to Twoje, bo ostatnio mi przysłałaś, ale traktowałam je jako tymczasowe - bazarkowe. 

A teraz tak często musimy sprzątac nasze skrzyneczki... ;)

 

Wiola, bardzo Ci dziękuję, że z pomocą dobrych Ludzi uratowałaś Tosieńkę.  :wub:

 

Tosiu, teraz już będzie dobrze... :)

 

 

Jestem na zaproszenie Gabi :) Przepraszam,ale w tej chwili finansowo nie mogę pomóc( postaram się coś  wyskrobać po 10 listopada) natomiast,kiedy Tosia będzie gotowa do adopcji i będzie taka potrzeba chętnie pomogę w ogłoszeniach :) Sunieczka jest  prześliczna :loveu:

 

 

Mogę tylko jedno napisać:

 

BARDZO SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ za oferowaną pomoc finansową, bazarkową, ogłoszenia itd!!!

 

pw  z nr konta wysłane

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochane....rozbeczałam się na maksa czytając już wątek Tosi założony dzięki CUDOWNEJ Gabrysi:). Dziękuje za wsparcie dla malutkiej :loveu: . To cudowna mała istotka,waży 11kg i sięga tak troszkę wyżej łydki taki z niej średniak a bardziej większy maluch. Kiedy ją wypatrzyłam na fb wiedziałam że zrobię wszystko aby ją wydostać z tej klatki i dzięki paru osobom udało się. Pojechałam po Tosię do Szczucina gdzie przywiozły ją świetne dziewczyny(dziękuje im za to!!!)Sunia na początku sikała ze strachu i przerażenia,kuliła się a serduszko biło jak oszalałe ale każdy dzień  pomalutku otwiera ją na świat i ludzi!!! Jest delikatna ale już na widok człowieka cichutko pomrukuje z radości i merda ogonkiem,polubiła też łóżeczko,głaskanie i czesanie:) ale jest ostrożna w tych kontaktach. Tosia potrzebuje jednak jeszcze troszkę czasu żeby szukać jej nowego domku,ale musi być to domek wyjątkowy!!!! We wrotek była sterylka i kosmetyka czyli obcięcie pazurków i wycięcie kołtunków z pod łapek bo ponieważ sunia siedziała tyle czasu w klatce i nie miała możliwości wyjścia to nie ścierała pazurków a poduszki zarosły wstrętnymi dredami od których na poduszkach były odparzenia:(. Okaleczyła sobie również uszko ,ale już jest wyleczone i zarasta ładnie nową sierścią ...Tosia jedzie do Makili w piątek a mi serce pęka że Feluś mój schroniskowy nie polubił malutkiej :( wiem jednak że Anetka da jej dużo miłości i zaopiekuje się sunią najlepiej!!!!a ja nie dam jej już nigdy zaznać cierpienia ...

 

Zapłaciłam Tosi 50zł za leczenie uszka , 180zł sterylka,zapłacę również za hotelik za 8 dni października 80zł  i stała deklaracja100zł od listopada.

 

Dziękuje WAM za każdą pomoc dla Tosi !!!!

Wiolu, jesteś wspaniała, tyle zrobiłaś dla Tosi :klacz:  :klacz:  :klacz:  :klacz:

 

Dziękuje  Kamili  za wyciągniecie Tosi z tej okropnej  klatki w Szydłowcu i zorganizowanie szybkiego transportu:)

 

Przyłączam się do podziękowań!!!

Właśnie leżę z Tosieńką na łóżeczku i zauważyłam jakie ona ma piękne oczka i długaśne rzęsy!!! Prawdziwa cudowna delikatna dama :loveu:

 

 

Kochana, maleńka Tosiulka

zaglądam do cudnej Tosi, musimy wyczarować jej najlepszy domek , ja już zaczynam abrakadabra.gif

 

Czaruj kochana, czaruj, aż wyczarujesz najlepszy domek pod słońcem 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...