Jump to content
Dogomania

Ósemka psiaków potrzebuje pomocy rzeczowej

Recommended Posts

Dziękujemy bardzo serdecznie :buzi:

Ewuś wrzucisz do koperty i nam wyślesz? To byśmy od razu całe stadko odrobaczyli.

Anusia, już wszystko obgadałam z Tomkiem i potwierdzilam adres. Tabletki od razu polecą do Was. Poprosiłam dziewczynę robiącą bazarek i opłaciłam dwie przesyłki, żeby podzieliła je odpowiednio. Bo kupiłam tabletki również dla moich podopiecznych:-) Odrobaczanie ma sens tylko wtedy, kiedy zrobisz to od razu wszystim psiakom, ale przecież wiesz to doskonale kochana:-)

• Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Krzys :) Ela w Chicago, ja w Warszawie

Zaraz wpłacę swoją deklarację dla Bigi:)

Posted Images

Mariolko, wysłałam Ci maila. Kurier będzie dziś.

Okazało się, że komplet szczepień nie kosztuje 50 zł lecz 75 zł (dzwoniłam dziś do weta) Myślałam, że 50, bo jak w lutym była szczepiona Ada, to zapłaciłam 50... :-( u Bigi i Inki dołożymy sami, u pozostałych psiaków zmieniłam w opisie. To jakiś koszmar :-(

O ja sobie wypraszam :lmaa:  jako osobista cioteczka Bigi płacę za całość szczepień :jumpie: Chociaż tyle mogę. Anusia, przelewam Ci zaraz brakujące 25 zl.

Dziękuję Ewuś. Już wiem skąd wynikała ta różnica, bo rozmawiałam wczoraj z naszym wetem. Gdy wiosną szczepiliśmy Adusię, nie zapłaciliśmy za szczepienie p/wściekliźnie, ponieważ było to z funduszu miasta. Niestety, teraz nie ma już tej możliwości.Wtedy zapłaciliśmy tylko za wirusówki.

Mariolko kochana, wczoraj odebrałam paczkę od Ciebie. 15 kg Britta i 7 dużych puszek Dolina Noteci. Dziękujemy z całego serca :buzi:

Aniu, te puszki to ostatnio hit u moich dziewczyn.

jak nie bardzo jadły takie różne miękkie (oprócz kocich saszetek, które uwielbiają),

to Dolina Noteci okazała się przysmakiem.

Jemy ją z rozkoszą, mam nadzieje, że Twoim psiakom tez posmakuje :)

Dzień dobry:-)  Wpłacę za chwilkę deklarację listopadową za Bigę :smile:

Czy ja dobrze liczę? Wpłacilam na maleńką 105 zł w październiku, czyli w listopadzie płacę za jedzonko i odkleszczanie, razem 25 zł?

Tak Ewuś. Dziękujemy.

Doszły tabletki na odrobaczenie, dziś będziemy ich odrobaczać, a w przyszłym tygodniu szczepić Bigę i Inkę.

Super. Dziękujemy pięknie :smile:

Trąba jestem jerychońska, bo nie zauważyłam wczoeśniej tego wpisu, znaczy zauważyłam, ale jakoś nie skojarzyłam :-)

Ślicznie dziękujemy-Dorcia, Benia, Inka, Biga, Maksio, Gucio, Saba i Ada :-)

• 2 weeks later...