Jump to content
Dogomania

Ósemka psiaków potrzebuje pomocy rzeczowej


Recommended Posts

Mądralina z tej Dorki:-) Moja Barsa też zawsze kombinuje jak wygryźć Semika z kanapy mimo, że ma całą drugą część dla siebie. Podchodzi i pomrukuje stojąc nad nim jak kat nad dobrą duszą. A ta moja kochana bida Semuś wstaje i zwalnia jej miejsce.

Zawsze mu mówię, Semiku, to Ty jesteś starszy i masz większe prawo do tej kanapy, zostań... Słonko daje mi wtedy buziaka, wzdycha jakby chciał powiedzieć "wiesz jestem starszy, ale i mądrzejszy od tej gówniary"

 

 

Poleciała deklaracja dla Bigi na grudzień :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Małe podsumowanie: ciasteczka zakupione przez milagros, Mazowszankę i Anulę - 300g przekazałam w sobotę osobiście dla Radysiaków plus gratis ode mnie Ciasteczka jakie kupiła Tereska : - 2 porcje zawiózł TZ Nutusi osobiście do Kwiaciarenki w poniedziałek - za co dziękuję - 5 porcji wysyłam jutro do mestudio ( wysyłka dzielona będzie na połowę bo dorzucam coś od siebie do paczki ) - 2 porcje wysyłam jutro di Ani Tygrysiczki Ewciu dla mnie więc będzie zwrot za wysyłkę do Ani Tygrysiczki - koszt mini paczki 10zł Koszt wysyłki dla mestudio - 5zł Dla mnie więc Ewciu będzie 15zł a reszta za ciasteczka to wiesz ile i od kogo i dla Krabika :) Bardzo dziękuję wszystkim za udział w aukcji :) i pomoc Krabikowi :)

ciociu, to z tego bazarku byly ciasteczka, 2 porcje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciasteczka jeszcze do nas nie dotarły.

 

dziękujemy ślicznie za wpłatę.

 

Inusia szaleje z Bigą, dni są coraz dłuższe więc i spacery dłuższe, a w domu też dziewczynki dają czadu, wariują, biegają, ganiają się :-) Inka przy Bidze odmłodniała o jakieś 5 lat :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprawa ciasteczek wyjasniona na PW - wysłane były  na początku lutego - mój błąd bo nie spisałam sobie numeru przesyłki ( wydaje mi się że wysyłałam do którejś z dziewczyn na PW numer przesyłki co mam w zwyczaju ale PW nie mam z uwagi na ograniczenie 50 wiadomości co przy prowadzeniu bazarków jest niemożliwe ale ręki sobie nie dam obciąć ) - żaden zwrot przesyłki do mnie nie dotarł - nikt przez miesiąc nie zgłaszał że ciacha nie dotarły - upiekłam i wysłałam ponownie podałam dziewczynom numer przesyłki - otrzymałam sms że paczka dostarczona więc proszę też tu o potwierdzenie że doszły żeby znowu nie okazało się że gdzieś zaginęły :)

Ciacha pakowane były jeszcze ciepłe ale mam nadzieję że dotarły całe i smaczne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...