Jump to content
Dogomania

Ósemka psiaków potrzebuje pomocy rzeczowej


Recommended Posts

Dziękujemy bardzo serdecznie :buzi:

Ewuś wrzucisz do koperty i nam wyślesz? To byśmy od razu całe stadko odrobaczyli.

 

Anusia, już wszystko obgadałam z Tomkiem i potwierdzilam adres. Tabletki od razu polecą do Was. Poprosiłam dziewczynę robiącą bazarek i opłaciłam dwie przesyłki, żeby podzieliła je odpowiednio. Bo kupiłam tabletki również dla moich podopiecznych:-) Odrobaczanie ma sens tylko wtedy, kiedy zrobisz to od razu wszystim psiakom, ale przecież wiesz to doskonale kochana:-)

Link to comment
Share on other sites

Mariolko, wysłałam Ci maila. Kurier będzie dziś.

 

Okazało się, że komplet szczepień nie kosztuje 50 zł lecz 75 zł (dzwoniłam dziś do weta) Myślałam, że 50, bo jak w lutym była szczepiona Ada, to zapłaciłam 50... :-( u Bigi i Inki dołożymy sami, u pozostałych psiaków zmieniłam w opisie. To jakiś koszmar :-(

 

O ja sobie wypraszam :lmaa:  jako osobista cioteczka Bigi płacę za całość szczepień :jumpie: Chociaż tyle mogę. Anusia, przelewam Ci zaraz brakujące 25 zl.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewuś. Już wiem skąd wynikała ta różnica, bo rozmawiałam wczoraj z naszym wetem. Gdy wiosną szczepiliśmy Adusię, nie zapłaciliśmy za szczepienie p/wściekliźnie, ponieważ było to z funduszu miasta. Niestety, teraz nie ma już tej możliwości.Wtedy zapłaciliśmy tylko za wirusówki.

 

Mariolko kochana, wczoraj odebrałam paczkę od Ciebie. 15 kg Britta i 7 dużych puszek Dolina Noteci. Dziękujemy z całego serca :buzi:

 

Aniu, te puszki to ostatnio hit u moich dziewczyn.

jak nie bardzo jadły takie różne miękkie (oprócz kocich saszetek, które uwielbiają),

to Dolina Noteci okazała się przysmakiem.

Jemy ją z rozkoszą, mam nadzieje, że Twoim psiakom tez posmakuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry:-)  Wpłacę za chwilkę deklarację listopadową za Bigę :smile:

Czy ja dobrze liczę? Wpłacilam na maleńką 105 zł w październiku, czyli w listopadzie płacę za jedzonko i odkleszczanie, razem 25 zł?

Tak Ewuś. Dziękujemy.

Doszły tabletki na odrobaczenie, dziś będziemy ich odrobaczać, a w przyszłym tygodniu szczepić Bigę i Inkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...